الهامی: بازیکنانمان امروز رشادت به خرج دادند

دبیر خبر

2 سال پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، ساکت الهامی در نشست خبری پس از بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: ما روزهای سختی را پشت سر گذراندیم و امروز نیز بازی سختی داشتیم. کار برای ما سخت پیش می‌رفت، اما با نظم و برنامه پیش رفتیم و بازیکنان به چیزی که با آن ها صحبت شده بود، گوش کردند و ثابت کردند، تراکتور همان تراکتور است. 

 

وی افزود: روزهای سختی در انتظار ما است و امیدوارم تیم خوبی درست کنیم که به عنوان نماد آذربایجان مقابل تیم های قدرتمند تهرانی قد علم کند و به همین روند ادامه دهیم.

 

وی ادامه داد: بازی به جز ۱۰ دقیقه پایانی که احساسی عقب نشسته بودیم، دست ما بود. فولادی را بردیم که نتایج خوبی گرفته بود و به جواد نکونام هم بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم. یک موقعیت به آن‌ها ندادیم و بازیکنان‌مان با رشادت در این دیدار بازی کردند. 

 

الهامی گفت: پنج شش بازیکن در رختکن کاملا خسته بودند و خوشحالم که بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و امیدوارم هوادارانی که همیشه ما را حمایت کردند، دوباره حامی ما باشند.

 

مربی تراکتور درباره کیفیت زمین گفت: کیفیت زمین تاثیرگذار بود و می دانستیم نباید جلوی فولاد اشتباه کنیم؛ زیرا تیم حریف، با ۱۰ نفر حمله می‌کرد و اشتباه کار دستمان می‌داد. ما در این دو روز اندازه ۱۰ روز تمرین کردیم و بازیکنان ما رشادت به خرج دادند. کمی باید از لحاظ بدنی روی بازیکنان کار کنیم؛ اما امروز آن‌ها با تمام قوا بازی کردند. روی تاکتیکی هم به گل رسیدیم که نقطه قوت حریف بود. ما هنوز روی حمله کاری انجام نداده‌ایم و تمام تفکرات ما روی کارهای دفاعی بود. بازیکنان ما نشان داده‌اند که شایسته بهترین‌ها هستند و مطمئن هستم در ادامه راه، یکی از بهترین تراکتورها را خواهید دید.

 

وی افزود: بزرگان تیم در خصوص بحث روحی و روانی بسیارتاثیرگذار بودند. شجاعی با وجود این که کاپیتان تیم ملی است و امروز در زمین نبود، بازیکنان را گرم کرد و در رختکن بغض کرده بود. من مانند یک سرباز در خدمت تیم هستم و در کنار بزرگان تیم برای موفقیت تراکتور تلاش می‌کنم. برای من این مهم است که بازیکنان من را از خودشان بدانند و برای بهتر شدن روز به روز تراکتور تلاش کنیم.

 

مربی تراکتور درباره کیفیت فنی تیمش گفت: هیچ تیمی به اندازه تراکتور مقابل فولاد، موقعیت ایجاد نکرد. در این دو روز کاری نمی‌شد کرد و فقط باید بزرگ‌ترها تیم را جمع می‌کردند. من اکنون نمی توانم درباره ساختار تیم صحبت کنم و فقط درباره بازی حرف می‌زنم. از روند تیم راضی‌ام و این می تواند تراکتور را از روند منفی که داشت، خارج کند. روزهای سختی را گذراندیم و همه دوست داریم تراکتور قهرمان شود. من این قول را می دهم که پیشرفت کنیم و هفته بعد فوتبال بهتری را نسبت به امروز ارائه خواهیم داد.

 

الهامی در پایان اظهار کرد: ما امروز به شکل تیمی دفاع می‌کردیم و تیمی حمله می‌کردیم. مجبور بودیم این کار را انجام دهیم؛ زیرا در این دو روز تمرین خاصی نکرده بودیم. خوشحالم که نصف موقعیت هم به حریف ندادیم. همه بازیکنان زحمت کشیدند و اگر مسعود و سوگیتا بودند، دست و بال ما بازتر می‌شد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید