بازگشت فورچونه به تمرین/غیبت امیدها

مدیر وبسایت

2 سال پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، شاگردان الهامی از ساعت 11 در جلسه فنی بازی با شهر خودرو شرکت کردند و سپس در رختکن تمرینات بدنسازی را زیر نظر دکتر جودکی نژاد انجام دادند.

شاگردان الهامی در ادامه با حضور در زمین چمن اصلی ورزشگاه بنیان دیزل تمرینات گرم کردن بدن را پیگیری کرده و سپس تمرین تاکتیکی ویژه بازی با شهر خودرو را با وجود شش دروازه کوچک انجام دادند.

الهامی در ادامه دقایقی در خصوص نحوه بازی شهر خودرو برای شاگردانش صحبت کرد و سپس در قالب بازی درون تیمی در زمین بزرگ، نکات تاکتیکی را به بازیکنانش گوشزد کرده و آنان را در پست‌های مختلف محک زد.

تعدادی از بازیکنان پس از پایان تمرین در زمین مانده و تمرینات اختصاصی‌شان را انجام دادند.

علیرضا پژمان، حمیدرضا جودکی نژاد، علیرضا مرادی و علیرضا ناصح به عنوان اعضای کادرفنی تراکتور الهامی را در این جلسه تمرینی کمک می‌کردند.

کوین فورچونه پس از مدت‌ها، با صلاحدید الهامی در تمرین امروز حضور یافته بود که جدا از سایر بازیکنان، تمرینات اختصاصی انجام داد.

محمدرضا آزادی و رضا شکاری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید در تمرین امروز حضور نداشتند و سه بازیکن تیم جوانان تراکتور نیز در جلسه تمرینی امروز حاضر شده بودند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید