تساوی تراکتور و نود در دربی برادری

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

تراکتور و نود ارومیه در دیداری تدارکاتی به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، دیدار تدارکاتی تراکتور و نود ارومیه از ساعت 18:30 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز شد.

 

شاگردان دنیزلی که بازی را خوب شروع کرده بودند در همان دقایق ابتدایی صاحب چند موقعیت نصفه و نیمه شدند. دقیقه 13 بازی مهدی تیکدری از سمت راست نفوذ کرد، سانتر او در داخل محوطه جریمه به شجاعی رسید و او نیز با پاس زیبا توپ را به دژاگه رساند که این بازیکن نیز با پاس در عرض ساسان انصاری را در فضایی خوب صاحب موقعیت کرد و در نهایت ضربه این بازیکن به گل تبدیل شد.

 

تراکتور که بازی تهاجمی را در دستور کار قرار داده بود، صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شد که در دو صحنه ضربات سوگیتا با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

 

همچنین دقیقه 33 بازی میثم تیموری که از سمت چپ نفوذ کرده بود، صاحب موقعیت بسیار خوب گلزنی شد که ضربه این بازیکن تبدیل به گل نشد.

 

دقیقه 43 بازی اکبر ایمانی از پشت محوطه جریمه شوت سنگینی به دروازه زد که دروازه‌بان حریف توپ را دفع کرد.

 

تراکتور که در نیمه دوم با ۵ تعویض ترکیب متفاوت‌تر و جوان‌تری وارد بازی شده بود، همچون نیمه نخست صاحب توپ و میدان بود و بازی بسیار خوبی انجام داد.

 

دقیقه 69 بازی سانتر یوکیا سوگیتا به داخل محوطه جریمه به رضا اسدی رسید که ضربه پشت پای این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 72 بازی میثم تیموری پس از دریبل یک بازیکن، وارد محوطه شد و به سمت دروازه ضربه زد که دروازه‌بان حریف توپ را گرفت.

 

برخلاف روند بازی، تیم نود ارومیه دقیقه 79 بازی صاحب موقعیت شد که بهنام رسومی‌نیا با ضربه‌ی پا گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

 

دقیقه 84 بازی محمدرضا آزادی مقابل دروازه صاحب موقعیت گلزنی شد که عملکرد خوب بازیکنان حریف مانع از گلزنی آزادی شد.

 

دقیقه 90 بازی ضربه ایستگاهی خطرناک میثم تیموری را دروازه بان نود ارومیه دفع کرد.

 

تراکتور با ترکیب در این دیدار:

 رشید مظاهری (از دقیقه 46 محمدرضا اخباری)، مهدی تیکدری، میثم تیموری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی (از دقیقه 46 سعید مهری)، احسان حاج صفی (از دقیقه 46 رضا اسدی)، مسعود شجاعی (از دقیقه 46 رضا شکاری)، اشکان دژاگه (از دقیقه 46 محمدرضا آزادی)، ساسان انصاری (از دقیقه 85 مهدی ببری) و یوکیا سوگیتا بازی کرد.

 

*نزدیک به 5000 هوادار در ورزشگاه حضور داشتند.

 

*حدود 200 هوادار تیم نود ارومیه برای تماشای بازی تیم مورد علاقه‌شان خودشان را به ورزشگاه بنیان دیزل رسانده بودند.  

 

*پرشورها به هواداران و اعضای تیم نود ارومیه خوش آمد گفتند و بارها این تیم را تشویق کردند. هواداران ارومیه‌ای نیز در پاسخ به تشویق آنان، تراکتوری‌ها را تشویق کردند.

 

*موقع گرم کردن بازیکنان، هواداران نام تک تک بازیکنان را صدا کرده و به شدت تشویق‌شان کردند.

 

*مصطفی دنیزلی موقع ورود به زمین به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

 

*بازیکنان نود ارومیه موقع ورود به زمین پیراهن سفیدی بر تن کرده بودند که تصویر مالک باشگاه تراکتور- مهندس زنوزی_ روی آن چاپ شده بود؛ همچنین بازیکنان این تیم بنری با محتوای«آتا زنوزی تو به لبان تشنه‌ی فوتبال ارومیه جان دادی، سپاس» در دست داشتند.

 

*پرشورها که از عملکرد شاگردان دنیزلی رضایت داشتند، بازیکنان و کادرفنی تراکتور را در پایان بازی تشویق کردند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید