بهترین‌ها لایق توست تراکتور؛ ما به بهترین شدن‌ها ادامه خواهیم داد

مدیر وبسایت

1 سال پیش

بهترین‌ها لایق توست تراکتور؛ ما به بهترین شدن‌ها ادامه خواهیم داد

باشگاه تراکتور در طول نیم قرن فعالیت در حوزه ورزش، علی الخصوص فوتبال، قواعد معمولی بسیاری را جابه‎‌جا کرده و تابوهای زیادی را شکسته تا امروز تبدیل به یک باشگاه ملی و جهانی شده است.

میلیون‌ها عاشق و شیفته تراکتور در سرتاسر ایران و جهان، پنجاه سال دریغ و حسرت را به جان خریده‌اند تا امروز با سربلندی و افتخار، تیم‌شان را بدل به یک قطب مقتدر بسازند. این اتفاق در سایه تدبیر، حمایت و از خودگذشتگی‌های بی‌شائبه شخصی به نام محمدرضا زنوزی مطلق تحقق یافته و می‌رود تا پله‌های موفقیت را یک به یک پشت سر بگذارد و فراتر از مرزهای زمینی و در بلندای افتخار قرار گیرد.

بی‌شک یکی از حسرت‌هایی که در دوره جدید مالکیتی و مدیریتی تراکتور تبدیل به سعادت شده و شور و شعف وصف ناپذیری به جامعه بزرگ هواداران بخشیده، واگذاری باشگاه به بخش خصوصی و رها شدن از قیدوبندهای دولتی بود که بدون هیچ‌گونه وابستگی و تنها با هزینه‌های شخصی ادامه حیات داده و در این راه سرمایه‌های بسیار ارزشمندی نیز جذب کرده است.

استخدام سه کاپیتان سرافراز تیم ملی فوتبال ایران در یک قاب و زیر بیرقِ پُر افتخار تراکتور نکته بارزی است که در اولین حرکت انجام و علاقه مندان فوتبال را بیش از پیش به این سمت تشویق و جمعیت هواداری را در سرتاسر ایران و جهان گسترش داد.

سه کاپیتانی که سه سال متوالی است در کنار جوانان باانگیزه و بانشاط، تجارب ارزشمند خود را هبه می‌کنند و در راه عظمت و ابهت باشگاه بزرگ و مردمی تراکتور، بیش از پیش گام‌های موثر برمی‌دارند؛ هر چند بازیکنان بسیار شایسته و سزاواری نیز در این جمع صمیمی حضور یافته‌اند و همراهی و افتخار آفرینی‌شان مایه مباهات و شادی میلیون‌ها هوادار پرشور تراکتور شده است.

در کنار اینها، همراهی غرورانگیز مربیان ارزنده و مدیران شایسته‌ای نیز صورت پذیرفته و تراکتور از وجود آنها الهام گرفته و همچنان به راه توسعه و رشد خود ادامه می‌دهد.

ما بر این باوریم که به اندازه تلاش، ایثار و اعتبار مالک‌مان، اقتدار و لیاقت تیم‌مان و اتحاد و اعتماد هواداران‌مان، باید سهمی ارزشمند از فوتبال دریافت کنیم.

باید مسیر را به درستی هموار سازیم و موانع بسیار ناخواسته و دیگران ساخته را پشت سر بگذاریم. معتقدیم که می‌توانیم و در این راه تلاش‌مان را دوچندان خواهیم کرد؛ ناملایمات را با مهربانی، نامهربانی‌ها را با مدارا و ناداوری‌ها را با گذشت پاسخ خواهیم داد و در برابر ناجوانمردی‌ها استوار و در مقابله با حاشیه‌سازی‌ها، دروغ‌پردازی‌ها و نفرت پراکنی‌ها، شفاف و زلال خواهیم بود.

بسیاری از مسیر را پیموده‌ایم و همچنان پیش می‌رویم؛
ما تبدیل به پرتماشاگرترین تیم جهان شده‌ایم.
ما پرطرفدارترین باشگاه و تیم آسیا شده‌ایم.
ما در اولین هفته از لیگ برتر، هماهنگ‌ترین تیم ایران شده‌ایم.
ما قهرمان جام حذفی کشور شده‌ایم.

این انتخاب‌ها و امتیازها ما را سرخوش و مست نخواهد کرد. ما اینها را مقدمه و آغازی برای بهترین شدن و برترین شدن می‌دانیم و یقین داریم که پتانسیل و ظرفیت و شایستگی آن را نیز داریم؛ ما به برتر شدن و بهترین شدن ادامه خواهیم داد.

به قلم مرتضی موسوی زنوز، معاون فرهنگی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید