بلیط فروشی دیدار «تراکتور - استقلال» آغاز شد

دبیر سرویس خبر

2 سال پیش

بلیط فروشی دیدار «تراکتور - استقلال» آغاز شد

بلیط فروشی دیدار «تراکتور - استقلال» آغاز شد.

 

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه ای باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، بلیط فروشی دیدار دو تیم تراکتور – استقلال از امروز در سایت  ticket.tractor-club.com 

 

آغاز شده و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت فوق و پر کردن اطلاعات لازم و مشخص کردن جایگاه خود در ورزشگاه و سپس پرداخت هزینه از درگاه الکترونیکی بلیط این دیدار را تهیه نمایند.

 

البته اگر قبلا بلیط بازی‌های خانگی تراکتور را خریداری کرده‌ بودید، دیگر نیازی به ثبت نام جدید نبوده و شما باید از بخش پنل اعضاء با وارد کردن کد ملی و شماره موبایلی که پیش از این با آن شماره در سایت ثبت نام کرده‌اید، وارد پنل شخصی خود شده و بلیط خود را انتخاب و خرید نمایید.

 

خدمت هواداران محترم می‌رساند که تغییر رمز بر اساس ورود اطلاعات کد ملی، نام و نام خانوادگی به سیستم اضافه شد و در صورت همخوانی این سه اطلاعات با اطلاعات قبلی، رمز عبور به شماره موبایل اعلامی تغییر خواهد یافت.

 

ضرورت دارد تغییر بلیط بازی برای عودتی‌های دیدارهای گذشته هم چک شد و هواداران می‌توانند کد ملی لیست خرید قبلی را تغییر دهند و با تغییر کد ملی برای شخص دیگری هم بلیط تهیه کنند.

 

هواداران گرامی که در بازی‌های گذشته بلیط تکراری خریده‌اند از منوی پنل اعضا، گزینه خرید تکراری، اقدام به تبدیل و تغییر مشخصات بلیط رزرو شده نمایند.

 

همچنین خدمت هواداران محترم می‌رساند که جهت کمک به افرادی که به هر دلیل قادر به تهیه بلیط از سایت نشده اند، از این پس در کنار فروش بلیط اینترنتی به قیمت ۱۰  هزار تومان، کارت بلیط اینترنتی نیز به قیمت ۱۵ هزار تومان در محل استادیوم یادگار امام (ره) فروخته خواهد شد.

 

تراکتور روز جمعه ( ۱۰ آبانماه) از ساعت ۱۸ میزبان تیم استقلال است.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید