تیک آبی؛ تقدیم هواداران تراکتور

مدیر وبسایت

1 سال پیش

تیک آبی؛ تقدیم هواداران تراکتور

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، صفحه رسمی باشگاه در اینستاگرام دارای تیک آبی شد.

کریم جمالی درباره روند دریافت تیک آبی صفحه اینستاگرام باشگاه تراکتور، اظهار داشت: طبق قولی که به هواداران عزیز داده بودیم، با تلاش‌های انجام گرفته سرانجام موفق به دریافت تیک آبی برای صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه شدیم.

وی افزود: دریافت تیک آبی همواره جزو مطالبات اصلی هواداران میلیونی و پرشور بود و پس از حضور در باشگاه طی چند ماه اخیر،   تحقق این خواسته را در اولویت قرار دادیم.

مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در سالهای گذشته نیز تلاش‌هایی در این زمینه انجام گرفته بود، طی روزهای گذشته دور جدیدی از تلاش‌های خود را برای دریافت تیک آبی از طریق فدراسیون فوتبال و AFC آغاز کردیم و خوشبختانه این بار موفق به دریافت تیک آبی شدیم.

جمالی با تقدیر از حمایت‌های مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور، یادآور شد: جا دارد از آقای «محمدرضا زنوزی مطلق» که همواره حامی ما و تیم رسانه‌ای باشگاه بوده‌اند تشکر کنم و همچنین از آقای علیپور مدیرعامل باشگاه و جعفر محرم‌پور، معاونت محترم اقتصادی و ارتباطات باشگاه نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم که در این راه از روابط عمومی باشگاه حمایت‌های زیادی داشتند. همچنین از تلاش‌ها و زحمات افرادی که به هر حال در دوره‌های قبلی تلاش‌هایی را برای تحقق این امر داشته‌اند، تشکر می‌کنم. از همکاران خود در بخش رسانه‌ای afc نیز ممنونم که در این راه، یار و یاور باشگاه تراکتور بودند.
وی ادامه داد: تشکر اصلی من از هواداران عزیز، هنرمندان و بازیکنانی است که در کمپین «#تیراختور_اوجالسین» شرکت کرده و مسیر دریافت تیک آبی را برای صفحه اینستاگرام باشگاه هموارتر کردند. ان‌شاءالله دریافت تیک آبی، نخستین قدم برای رقم زدن نخستین قهرمانی تراکتور در لیگ برتر باشد.

مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه تراکتور با تاکید بر لزوم افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه رسمی باشگاه، عنوان کرد: پس از دریافت تیک آبی، هدف بعدی ما  میلیونی کردن تعداد دنبال کنندگان صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه تراکتور است. در این راستا، از هواداران نیز می‌خواهیم که با معرفی صفحه رسمی باشگاه، در افزایش تعداد دنبال کنندگان ما را یاری کنند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید