رحیمی: با قدرت و اتحاد برای موفقیت تراکتور تلاش می‌کنیم

دبیر خبر

1 سال پیش

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، علیرضا رحیمی در حاشیه مراسم معارفه سرمربی جدید تیم، ضمن خوش‌آمد گویی به رسول خطیبی، اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از مسعود شجاعی تشکر کنم. اینکه ما توانستیم نیم‌فصل را با ارائه بازی‌های زیبا به اتمام برسانیم، حاصل مدیریت بسیار خوب مسعود شجاعی بود. او در تراکتور فداکاری کرد و این کار در ذهن ما خواهد ماند.

وی افزود: در کنار مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی نیز نقش محوری در تیم ما دارند. آنها نه تنها در ایران، بلکه در دنیا مطرح هستند و ما افتخار می‌کنیم که در تراکتور میزبان چنین بازیکنان بزرگی هستیم.

معاون ورزشی تراکتور در ادامه اظهاراتش به تمجید از بازیکنان تیم پرداخت و گفت: از تک‌تک اعضای تیم هم سپاسگزارم و می‌دانم که چقدر با جان‌ودل برای تراکتور زحمت می‌کشند. فضای دوستی و رفاقت در تیم ما وجود دارد و این ارتباط بسیار خوب، قطعاً می‌تواند در نیم‌فصل دوم کمک زیادی به ما بکند.

رحیمی با ابراز خرسندی از حضور رسول خطیبی در تراکتور، گفت: از بازگشت رسول خطیبی به تراکتور خوشحالم. او هم نسبت به تراکتور و آذربایجان تعصب دارد و هم روحیه رهبری در او دیده می‌شود. رسول خطیبی می‌تواند در لحظات حساس بهترین تصمیم‌ها را بگیرد.

وی ادامه داد: مطمئنم با اعتمادی که وجود دارد، همه پشت هم خواهیم بود و می‌توانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم. ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم نیز مسعود شجاعی نقش ویژه‌ای در موفقیت تیم خواهد داشت و تیم را با قدرت و اتحاد جلو خواهیم برد. من به آینده خیلی امیدوارم و مطمئنم که تراکتور در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را کسب می‌کند.

دکتر رحیمی در پایان اظهاراتش یادآور شد: رسول خطیبی یک کار نیمه‌تمام در تراکتور دارد و با آرامش به کار خود ادامه خواهد داد. همه ما پشت او هستیم و از دیدن چنین جو مثبتی در داخل تیم، خوشحالیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید