نظمی: همه باید در کنار زنوزی باشیم؛ نیت او خوشحالی هواداران است

دبیر خبر

10 ماه پیش

نظمی: همه باید در کنار زنوزی باشیم؛ نیت او خوشحالی هواداران است

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، جمشید نظمی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه، ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان، اظهار داشت: تراکتور باشگاه بزرگی است، اما آقای زنوزی، من و آقای کریمی به تنهایی نمی‌توانیم شق‌القمر کنیم و به همین خاطر به کمک تک‌تک شما نیاز داریم.

وی با تاکید بر لزوم همدلی میان تمامی اعضای تیم، مدیران، مسئولان و هواداران، افزود: من پیش از این هم سابقه حضور در باشگاه تراکتور به عنوان مدیرعامل را داشتم و این مسئله را به چشم خودم دیدم که همدلی و اتحاد افراد چقدر می‌تواند کمک کننده باشد. هر زمانی که همه در کنار یکدیگر بودند، تراکتور به قله موفقیت رسیده و هر وقت کنار هم نبودیم، ایجاد حاشیه شده و در نتایج تیم هم تأثیر گذاشته است.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور ادامه داد: من فرصت را مغتنم می‌شمارم و از همه عزیزان می‌خواهم که در کنارمان باشند. از مسئولان استانی، شهری و حتی نیروی انتظامی که همیشه در کنار تراکتور بودند. در حال حاضر به خاطر ابلاغیه‌های ستاد ملی کرونا، متأسفانه هواداران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند، اما در زمان بازگشت دوباره هواداران به ورزشگاه‌ها، بیشتر به کمک مسئولان نیاز خواهیم داشت. ما به حمایتی محکم‌تر از قبل نیاز داریم تا نتایجی در شأن باشگاه تراکتور رقم بزنیم.

نظمی با بیان اینکه تراکتور یکی از معدود باشگاه های خصوصی حرفه‌ای در ایران است، گفت: طی جلساتی که با مالک باشگاه داشتم، یک سؤال از آقای زنوزی پرسیدم تا اطلاع بیشتری از وضعیت موجود داشته باشم. من به ایشان گفتم «باشگاه‌داری که عایدی برای شما ندارد، پس چرا تا این حد برای تراکتور هزینه می‌کنید؟» که ایشان گفت: هواداران با عشق تراکتور زندگی می‌کنند و من می‌خواهم که آنها شاد باشند.

وی ادامه داد: آقای زنوزی از جیب خودش برای تراکتور هزینه می‌کند و نیازمند کمک همه عزیزان است. شاید ما به کمک مالی نیاز نداشته باشیم و از عزیزان خواستار کمک معنوی و همراهی‌شان شویم. آقای زنوزی می‌خواهد جوانان آذربایجان وقت خود را صرف ورزش بکنند و با نشاط باشند.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور یادآور شد: ان‌شاءالله شما کمک کنید، هواداران در کنارمان باشد و ما هم در سطح مدیریتی باشگاه مشکلات را مرتفع کنیم و همگی دست‌به‌دست هم بدهیم تا تراکتور موفق شود. روزِ قهرمانی تراکتور در جام حذفی، شادترین روز آذربایجان بود. اینکه ما هواداران را خوشحال کنیم، حس بسیار خوبی است و چه ایرادی دارد که نشاط در جامعه ایجاد شود. ان‌شاءالله همه در کنار یکدیگر باشیم تا تراکتور موفق شود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید