واکنش تراکتور به برخی تحرکات علیه این باشگاه

دبیر خبر

9 ماه پیش

واکنش تراکتور به برخی تحرکات علیه این باشگاه

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، در پی شروع دوباره فعالیت برخی اشخاص جهت زمینه‌سازی برای جدایی چند بازیکن، باشگاه تراکتور بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

باسمه تعالی

متاسفانه با آغاز فصل نقل و انتقالات بار دیگر مجال برای حضور و فعالیت برخی اشخاص که همواره «ماهی را با گِل آلوده کردن آب شکار می‌کنند»، فراهم شده است.

یکی از این اشخاص مدیربرنامه آمریکانشین است که صرفا به وقت نقل و انتقالات در ایران حضور می‌یابد و به کمک یک وکیل، همچون فصل گذشته که دو بازیکن تراکتور را با فسخ یکطرفه از تیم جدا کردند، طی روزهای اخیر نیز به دنبال بسترسازی برای جدایی چند بازیکن دیگر بوده که تحت قرارداد باشگاه هستند. این درحالی است که مدیربرنامه مذکور با ترفند فسخ یکطرفه قرارداد به دنبال اغفال و بهره‌برداری به نفع خود است.

شایان ذکر است که باشگاه تراکتور دفاعیات خود درخصوص این موضوع در فصل گذشته را به کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت ارائه داده است.

در همین راستا برخی از بازیکنان تراکتور اخیراً از سوی مدیربرنامه و وکیل مورد اشاره تحت مذاکره قرار گرفته‌اند، این در حالی است که تمامی مطالبات بازیکنان مذکور از فصل گذشته پرداخت شده و به صفر رسیده است. بر این اساس هیچ راهکار قانونی برای فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکنان وجود ندارد و هرگونه مذاکره سایر باشگاه‌ها و مدیران برنامه با آنان تخلف بوده و باشگاه تراکتور از طریق مراجع ذیصلاح پیگیر احقاق حقوق خود خواهد بود.
 
همچنین به اطلاع مسئولان امر، اصحاب رسانه و عموم هواداران می‌رساند که باشگاه تراکتور قاطعانه در مقابل این قبیل اقدامات مفسدانه ایستاده و طی نامه‌ای مکتوب جزییات امر را به اطلاع کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و سایر مراجع ذیربط خواهد رساند.

در پایان بار دیگر ضمن تذکر مؤکد به باشگاه‌ها درخصوص مذاکره با بازیکنان تحت قرارداد باشگاه تراکتور، این هشدار را به مسئولان امر یادآور می‌شویم که جولان اشخاص مورد اشاره موجب فرو رفتن بیش از پیش فوتبال کشورمان در مرداب فساد خواهد شد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید