نوبری: نظمی پیش‌تر شایستگی خود در تراکتور نشان داده است

دبیر خبر

9 ماه پیش

نوبری: نظمی پیش‌تر شایستگی خود در تراکتور نشان داده است

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، ستار نوبری درباره وضعیت تیم، اظهار داشت: از زمان حضور آقای نظمی، باشگاه تراکتور نظم پیدا کرده است. تیم بزرگسالان در هفته‌های پایانی نمایش‌های خوبی ارائه داد و تیم امید هم نایب قهرمان لیگ برتر شد که پس از آن، چند بازیکن به تیم اصلی راه یافتند.

وی افزود: ان‌شاءالله باشگاه تراکتور بیشتر از اینها به تیم‌های پایه توجه کند، چون در مقاطع گذشته نیز رویه به این شکل بود و بازیکنان بزرگی از تیم‌های پایه به فوتبال کشور معرفی شده‌اند. اگر به تیم‌های پایه ارزش بدهیم، بازیکنان بزرگی کشف می‌شوند که می‌توانند سال‌ها تراکتور را بیمه کنند.
پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور به تمجید از کادر مدیریتی این باشگاه پرداخت و عنوان کرد: آقای نظمی مدیرعامل بزرگی است و پیش از این هم در باشگاه تراکتور شایستگی خود را نشان داده است. همچنین آقای صداقت نیز از پیشکسوتان فوتبال تبریز است و حضور او می‌تواند به تراکتور کمک کند. به طور کلی، اکیپِ خوبی در باشگاه تراکتور دور هم جمع شده است.

نوبری در پایان گفت: همه پیشکسوتان سال‌ها در اینجا زحمت کشیده‌اند و آرزویی جز موفقیت تراکتور ندارند. ان‌شاءالله آقای نظمی همانند همیشه تراکتور را سربلند کند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید