چمنیان: مقابل استقلال به دنبال سه امتیاز هستیم

دبیر خبر

1 سال پیش

چمنیان: مقابل استقلال به دنبال سه امتیاز هستیم

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، عباس چمنیان در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال، اظهار داشت: بدون تردید استقلال یکی از تیم‌های بزرگ کشورمان است که همیشه تیم قابل احترامی به حساب می‌آید. این تیم در جدول رده‌بندی نیز همسایه تراکتور بوده و کسب امتیاز مقابل این تیم برای ما یک هدف مهم است. سعی کردیم در روزهای گذشته علاوه بر ریکاوری، بر روی نقاط ضعف‌مان کار کرده و نقاط قوت خود را ارتقا بدهیم.

وی افزود: در دیدار فردا، ارائه فوتبالی باکیفیت و باطراوات در شأن نام تراکتور و هوادارانش، هدف اول‌مان است و در گام دوم نیز تلاش می‌کنیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. در هفته‌های گذشته نتایج نسبتاً خوبی گرفتیم، اما امیدواریم روزبه‌روز بهتر شویم تا در پایان نیم‌فصل جایگاه خوبی داشته باشیم و خودمان را برای نیم‌فصل دوم آماده کنیم.

مربی تیم تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال را به خوبی آنالیز کردیم و قطعاً آنها هم آنالیزی از تیم ما در اختیار دارند، اما می‌خواهیم در هر بازی استراتژی و سورپرایز فنی داشته باشیم. سعی کردیم در برنامه‌های تاکتیکی خودمان، تمرکزمان را بر روی کنترل نقاط قوت استقلال و استفاده از نقاط ضعف این تیم بگذاریم.

چمنیان با اشاره به وضعیت جدول رده‌بندی،یادآور شد: با توجه به نتایجی که در روزهای گذشته رخ داده، مسئولیت ما سنگین‌تر از قبل است تا از جمع تیم‌های مدعی عقب نمانیم. ما تلاش می‌کنیم در دیدار مقابل استقلال نیز حداکثر امتیاز را کسب کنیم و با ارائه یک نمایش زیبا، در بالای جدول بمانیم.  

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا برای دیدار مقابل استقلال بازیکن محروم یا مصدوم دارید یا خیر؟»، گفت: برای دیدار فردا بازیکن غایبی نداریم و بازیکنان مصدوم‌مان هم رسیده‌اند. اشکان دژاگه و احسان حاج صفی هم با اقدامات درمانی انجام شده، آماده بازی هستند.

مربی تیم تراکتور راجع به تیم داوری دیدار مقابل استقلال، گفت: یکی از استراتژی‌های باشگاه تراکتور، احترام به داوران بوده است. آقای بیژن حیدری جزو داوران بسیار خوب است و با توجه به اینکه هر دو تیم نیز در دیدار فردا به دنبال ارائه بازی جوانمردانه هستند، بعید می‌دانم مشکل خاصی به وجود بیاید. تمرکز ما روی کار خودمان است تا ان‌شاءالله بدون هیچ حرف‌وحدیثی سه امتیاز را به دست بیاوریم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید