صدای هواداران همواره شنیده می‌شود؛ تقویت تراکتور برای نیم‌فصل دوم

دبیر خبر

1 سال پیش

صدای هواداران همواره شنیده می‌شود؛  تقویت تراکتور برای نیم‌فصل دوم

به گزارش  رسانه‌ رسمی باشگاه تراکتور، اولین گام از مراحل تقویت تیم تراکتور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر در هولدینگ تراکتور کلید خورد و دکتر علیرضا رحیمی به عنوان معاونت ورزشی هلدینگ تراکتور و مدیر باشگاه تراکتور از سوی دکتر سجاد سیاح، مدیرعامل هلدینگ تراکتور معرفی شد.

با توجه به دغدغه‌ هواداران پرشور تراکتور و ضرورت برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم و تأکید مالک محترم باشگاه، جهت ارائه گزارش آسیب‌شناسی وضعیت این باشگاه در سال سوم خصوصی‌سازی، ایشان ماموریت یافت تا این گزارش را تدوین و در اختیار مالک و هیأت‌مدیره محترم قرار دهد.

در گام بعدی با توجه به آغاز فصل نقل و انتقالات از دوم  لغایت بیست و هشتم اسفندماه و با توجه به نقاط ضعفی که برای مدیریت و هواداران توامان مشخص است، نسبت به تقویت کادر فنی و ترکیب بازیکنان تیم اقدامات نهایی انجام پذیرد.

در این ارتباط با توجه به توان مدیریت دکتر علیرضا رحیمی و شناخت ایشان از فضای حاکم بر فوتبال کشور و ارتباط دوستانه با کادر فنی فعلی، باشگاه تراکتور در سریعترین زمان افراد مورد نیاز و کیفی خود را به تیم اضافه خواهد نمود.

در پایان ضمن عذرخواهی از هواداران پرشور و صبور تراکتور، امید به آن داریم که با وحدت و همبستگی و شعار همیشگی "بیر تیم بیر یول" روزهای روشنی را برای تیم‌مان رقم بزنیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید