برگزاری فستیوال فوتبال به مناسبت روز دانش آموز

دبیر خبر

9 ماه پیش

برگزاری فستیوال فوتبال به مناسبت روز دانش آموز

 

مدیر آکادمی باشگاه تراکتور از برگزاری فستیوال فوتبال ویژه دانش آموزان در رده سنی 12 سال به مناسبت روز دانش آموز به میزبانی باشگاه تراکتور خبر داد.

 

ایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: این فستیوال با حضور تیم‌های تراکتور الف، تراکتور ب، جهانبخش الف، جهانبخش ب، بستان آباد، جلفا، بناب، مراغه، دبیری، مرند، لیقوان، خسروشهر، مایان، سپاهان، سردرود و شبستر در دو مرحله برگزار شد.

 

وی افزود: بر این اساس، هرکدام از تیم‌ها در چهار گروه چهار تیمی شش دیدار انجام داده و همچنین در چهار ایستگاه پنالتی، طناب کشی، تکنیک‌های فردی و سرعت و عکس‌العمل شرکت کردند.

 

ذوالفقاری در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره، توضیح داد: گرامیداشت روز دانش‌آموز، استعدادیابی در رده سنی ۱۲ سال، توسعه و آشنایی بازیکنان رده سنی ۱۲ سال با باشگاه تراکتور و آموزش مسائل اخلاقی از جمله اهداف برگزاری این فستیوال بود.

 

وی خاطرنشان کرد: برگزاری فستیوال در رده سنی ۱۲ و ۱۳ سال در سطح دنیا مرسوم بوده و روشی برای استعدادیابی به شمار می‌رود.

 

مدیر آکادمی باشگاه تراکتور گفت: برگزاری فستیوال فوتبال در رده‌های سنی مختلف را در تقویم آکادمی باشگاه درج کرده‌ایم و انتظار می‌رود نماینده ما نیز در آینده در فستیوال باشگاه‌های بشیکتاش و گالاتاسرای شرکت کند.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید