ساغلام: بازی با ذوب آهن همچون فینال است/ تیم بهتری برای فصل بعد بسته می‌شود

دبیر خبر

3 ماه پیش

ساغلام: بازی با ذوب آهن همچون فینال است/ تیم بهتری برای فصل بعد بسته می‌شود

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی با ذوب آهن برای ما همچون فینال است.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «ارطغرول ساغلام» در حاشیه تمرین امروز(پنج شنبه 22 اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تمرین بسیار خوبی را با حضور هواداران‌مان پشت سر گذاشتیم. باتوجه به کم بودن فاصله بین بازی‌ها، زمان تمرین بسیار محدود است. به دنبال رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم در تمرینات هستیم.

 

وی افزود: باتوجه به فشردگی مسابقات، احتمال مصدومیت بازیکنان وجود دارد، اما خدا را شکر چنین مشکلی نداریم. وضعیت تیم از نظر فیزیکی بسیار خوب بوده و این شرایط خوب تراکتور در بازی با تیم هوادار مشهود بود.

 

ساغلام با اشاره به کسب هفت امتیاز از سه بازی اخیر، خاطرنشان کرد: نتایج اخیر تراکتور باعث بیشتر شدن اختلاف امتیازمان با تیم‌های پایین جدول و راحت شدن خیالمان شده است.

 

وی با بیان اینکه بازی سختی با ذوب آهن داریم، بیان کرد: به بازیکنان گفته‌ام که بازی با ذوب آهن برای ما فینال لیگ برتر است. همان طوری که یک تیم باید در فینال برای قهرمان شدن بازی کند، ما هم باید در بازی با ذوب آهن به این شکل کار کنیم. انشالله این بازی را برده و فشار فصل را به طور کامل از دوش تیم بر می‌داریم. می‌خواهیم در پایان این فصل هواداران را خوشحال کنیم.

 

سرمربی تراکتور در خصوص صحبت‌های مطرح شده در رسانه‌ها در خصوص فصل بعد، گفت: من لیستی به باشگاه نداده‌ام، می‌خواهیم بازی با ذوب آهن را به خوبی پشت سر بگذاریم، اگر خیالمان از این فصل به طور کامل راحت شود، در خصوص فصل بعد صحبت خواهیم کرد و قطعاً تیم بهتری برای فصل بعد بسته می‌شود. 

 

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در رابطه با یکی از بازیکنان مصدوم تیم، گفت: من و پزشک تیم، برنامه درمانی و ریکاوری بازیکن مورد نظر را مشخص کرده بودیم و او پس از گذراندن دوره ریکاوری، از زمان استراحت برای تفریح استفاده کرده بود که از نظر ما مشکلی وجود ندارد.

 

ساغلام در خصوص میزان آمادگی اکبر ایمانی و سعید واسعی، گفت: این دو بازیکن به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌اند که باتوجه به اینکه مدت زمان زیادی از تمرینات دور بودند، برای رسیدن به سطح آمادگی سایر بازیکنان به سختی تلاش می‌کنند و در بازی‌های آتی از آنان استفاده می‌کنیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید