ساغلام در نشست خبری قبل بازی با نساجی مازندران؛ می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم/ دوست داریم هواداران همواره کنارمان باشند

دبیر خبر

2 ماه پیش

ساغلام در نشست خبری قبل بازی با نساجی مازندران؛  می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم/ دوست داریم هواداران همواره کنارمان باشند

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: می‌خواهیم با پیروزی مقابل نساجی، فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، ارطغرول ساغلام در نشست خبری قبل بازی با نساجی مازندران، اظهار داشت: به ایستگاه پایانی یک فصل سخت برای تراکتور رسیده‌ایم. متاسفانه به خاطر دلایل مختلف، اهدافمان امسال متفاوت بود. گاه تیم‌های بزرگ دنیا هم دچار چنین مشکلاتی می‌شوند.

 

وی افزود: ‌می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم تا همچنان از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی باشیم. 

 

ساغلام خاطرنشان کرد: شکست نخوردن در شش هفته اخیر و همچنین کسب سه پیروزی باعث شده تیم روند خوبی را طی کند. تیم‌هایی که نتیجه بازی پایانی لیگ در جایگاهشان تغییری ایجاد نمی‌کند، می‌توانند به چند بازیکنان اصلی استراحت دهند. ما از این فرصت برای بازی دادن به چند بازیکن جوان استفاده خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فردا چندین بازیکن را به دلیل محرومیت، مصدومیت و چند بازیکن نیز به دلایل شخصی در کنارمان نخواهند بود. در مجموع می‌توان گفت روند خوبی را داریم و می‌خواهیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

 

ساغلام خطاب به هواداران تیم گفت: هواداران به حمایت از تیمشان ادامه دهند؛ چرا که تراکتور با هوادارانش بزرگ است و دوست داریم هواداران همواره کنارمان باشند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید