ساغلام در نشست خبری بعد بازی با پدیده؛ هر دو تیم برای کسب سه امتیاز جنگیدند/ اعتماد به نفس بازیکنان باید بیشتر شود

دبیر خبر

5 ماه پیش

ساغلام در نشست خبری بعد بازی با پدیده؛    هر دو تیم برای کسب سه امتیاز جنگیدند/ اعتماد به نفس بازیکنان باید بیشتر شود

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هر دو تیم برای کسب سه امتیاز جنگیدند و اگر پنالتی تراکتور گل می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «ارطغرول ساغلام» در نشست خبری بعد بازی با پدیده، اظهار داشت: من در دوره قبلی که هدایت تراکتور را برعهده گرفته بودم، نخستین بار در بازی خارج از خانه مقابل تیم سیاه جامگان مشهد بازی کردیم و تا جایی که به یاد دارم، سیاه جامگان نیز در آن مقطع در انتهای جدول قرار داشت. بار دیگر کارم را با یک بازی خارج از خانه مقابل نماینده مشهد آغاز کردم.

 

وی ادامه داد: می‌دانستم بازی سختی مقابل پدیده داریم، پدیده به دنبال پیروزی در این بازی و امیدواری برای ماندن در لیگ برتر بود که با تمام وجود برای کسب سه امتیاز تلاش کردند. متاسفانه بازهم در بازگشتم به تراکتور، برای فاصله گرفتن از پایین جدول تلاش می‌کنیم.

 

ساغلام با بیان اینکه برای کسب سه امتیاز این بازی تلاش کردیم، گفت: موقعیت‌های گلزنی داشتیم، اگر از روی ضربه پنالتی در نیمه نخست به گل دست می‌یافتیم، بازی متفاوت‌ می‌شد و چند موقعیت گلزنی در نیمه دوم هم داشتیم. رقیب هم موقعیت‌هایی به دست آورد. تیم ما کمبودهایی دارد که همه می‌دانند. ما در فاز دفاعی و موقعیت سازی مشکل داریم، همچنین از نظر بدنی هم وضعیت تیم باید بهتر بود. 

 

وی ادامه داد: هواداران مطمئن باشند، همان طور که در دوره قبلی در اسرع وقت تیم را ارتقا داده و فوتبال تماشاگر پسند انجام دادیم، اینبار نیز در مدت زمان کم با رفع نقاط ضعف، تیم را بهتر می‌کنیم و با ارایه بازی زیبا هواداران را خوشحال خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: پیش از این هم اشاره کردم که نتایج ضعیف اعتماد به نفس بازیکنان را پایین آورده است، استرس سقوط موضوع سختی بوده و علاوه بر کارهای تاکتیکی و فنی باید بازیکنان را از فشار موجود رها کنیم تا آنان نیز در حد توانایی‌هایشان بازی کنند. اسامی در فوتبال بازی ‌نمی‌کنند و فوتبال قوانینی دارد که باید در زمین اجرا شود.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید