سولدو در نشست خبری بعد بازی تراکتور با گل گهر سیرجان؛ اگر بدشانس نبودیم، پیروز می‌شدیم

دبیر خبر

3 ماه پیش

سولدو در نشست خبری بعد بازی تراکتور با گل گهر سیرجان؛  اگر بدشانس نبودیم، پیروز می‌شدیم

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: خیلی خوب بازی کردیم و اگر بدشانس نبودیم، پیروز می‌شدیم.

 

به گزارش رسانه باشگاه تراکتور، «زونیمیر سولدو» در نشست خبری بعد بازی با گل گهر سیرجان، اظهار داشت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، بازی خوب انجام دادند. آنچه خواسته بودم را در این زمین نیمه یخ زده، انجام دادند. 

 

وی افزود: بازیکنانم خیلی تلاش کرده و دوندگی داشتند، بازی خوبی در هر دو نیمه انجام دادیم. ما چندین موقعیت گلزنی داشتیم و به حریف شانس گلزنی چندانی ندادیم. بخت با ما یار نبود.

 

سولدو در خصوص تعویض‌هایش، گفت: باتوجه به نفراتی که روی نیمکت داشتم، به سختی می‌شد تعویض کرد. باری خوبی انجام می‌دادیم و عملکرد بازیکنان خوب بود و تنها اواخر کار حس کردم می‌توان تعویض انجام داد. 

 

وی ادامه داد: براساس عملکرد بازیکنان در تمرینات، تصمیم می‌گیرم که چه کسی بازی کند. سامان نریمان جهان در تمرینات، به طور کامل در اختیار تیم است. باتوجه به پستی که بازی می‌کرد، برایش جایگزین نداشتم و باید تا آخر ادامه می‌داد.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص شرایط تقویت تیم، بیان کرد: قدم اول باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی است. صحبت‌هایی در این خصوص انجام داده‌ایم و باید مدیریت باشگاه این موضوع را حل کند تا تیم تقویت شود.

 

وی با بیان اینکه عملکرد بازیکن در تمرینات، معیار اصلی من برای چینش ترکیب است، گفت: عباس‌زاده در داخل باکس خیلی خوب کار می‌کند. من براساس تاکتیکم، بازیکنان را انتخاب می‌کنم، عباس زاده در بازی‌های تهاجمی خیلی به درد تراکتور می‌خورد.

 

وی با تاکید بر اینکه ما بازی به بازی بهتر می‌شویم، اظهار داشت: امروز هم بازی خوبی انجام دادیم. متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود که این مشکل نیز رفع خواهد شد.

 

سولدو تصریح کرد: مطمئن باشید تراکتور از وضعیت بد بیرون آمده و روند خوبی را طی می‌کند. هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم و تمام تلاشم برای بهتر شدن وضعیت تیم است.

 

وی در پایان گفت: سئوالاتی در خصوص آینده من را باید از باشگاه بپرسید. باشگاه تصمیم می‌گیرد که با یک سرمربی کار کند یا نه.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید