کریمی: مقابل استقلال بازی سنگین و جذابی پیش‌رو داریم

دبیر خبر

6 ماه پیش

کریمی: مقابل استقلال بازی سنگین و جذابی پیش‌رو داریم

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: رقابت تراکتور و استقلال سنگین و جذاب خواهد شد.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی در نشست خبری قبل بازی با استقلال تهران، اظهار داشت: بازی جذاب و سنگینی پیش رو داریم. تیم‌های رده سوم و چهارم فصل گذشته باهم رقابت می‌کنند و معمولا رقابت‌ تیم‌های سوم و چهارم در تمامی لیگ‌های جهان، بسیار حساس می‌شود.

 

وی با بیان اینکه استقلال تیم خوبی است، افزود: با اضافه شدن مهاجم خارجی جدیدشان، وضعیتشان خیلی بهتر می‌شود. نگاهی به بازی هفته‌های اول و دوم داشتم که به نظرم استقلال امسال حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 

کریمی در خصوص شرایط تراکتور در بازی نخست لیگ برتر، توضیح داد: ما به دلیل نبود بازیکنان در بازی اول، شرایط خاصی را داشتیم؛ ولی با اضافه شدن تمامی بازیکنان، تبدیل به تیم خوبی شدیم و می‌خواهیم سهیمه آسیایی کسب کنیم.

 

وی افزود: با بررسی شرایط استقلال و تیم خودمان، به این نتیجه می‌رسم که بازی سنگین و نزدیکی می‌بینیم.

 

سرمربی تراکتور در خصوص برنامه‌ریزی لیگ برتر، گفت: یکسری مراسمات ملی و بازی‌های تیم ملی منجر به تعطیلی بازی‌ها می‌شود که این موضوع اجتناب‌ناپذیر است. بنده از رئیس سازمان لیگ و مسئول برگزاری مسابقات شناخت دارم و افراد منظمی هستند، سازمان لیگ ما جا افتاده است. خود مسئولان سازمان لیگ هم می‌دانند که نگه داشتن تیم بدون برگزاری مسابقات سخت است. با این حال ما آمادگی هرگونه همکاری با سازمان لیگ را داریم.

 

وی ادامه داد: تیم‌های خصوصی مشکلات زیادی دارند، ولی کار تیم‌های دولتی آسان است؛ چرا که بودجه مشخصی دارند. اگر درآمد تبلیغات محیطی را از باشگاه‌های خصوصی بگیرند، پس قرار است چه کاری برای ما انجام دهند؟ همچنین سازمان صدا و سیما هم باید بعد از هر بازی با باشگاه‌ها تسویه حساب کند تا از درآمد تبلیغات تلویزیونی هم بهره‌مند شویم. 

 

کریمی با بیان اینکه تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی تنها درآمدهای باشگاه‌های خصوصی هستند، اظهار داشت: بیشترین همکاری سازمان لیگ باید با تیم‌های خصوصی باشد. اگر تمامی تیم‌ها خصوصی باشند، آن زمان ارزش پول‌ها مشخص می‌شود.

 

کریمی با بیان اینکه امثال آقای زنوزی خیلی کم پیدا می‌شوند، تاکید کرد: هزینه سالانه ۵۰ الی ۶۰ میلیارد تومان از جیب شخصی و بدون بازگشت سرمایه، بسیار سخت است. دست افرادی همچون آقای زنوزی را باید گرفت و با آنان همکاری کرد. نباید چنین افرادی را رنجیده خاطر کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ما برای بازی فردا عباس‌زاده را به دلیل مصدومیت نداریم، وضعیت هادی محمدی هم بهتر شده است. باتوجه به ثبت قرارداد بازیکنان، مشکلی از این بابت نداریم. شاید از نظر اسمی بازیکنانی در سطح افراد جدا شده جذب نکرده‌ایم؛ اما بازیکنان جذب شده جوان، با انگیزه و آینده‌دار هستند.

 

کریمی تاکید کرد: باتوجه به شرایط کرونا، سازمان لیگ وضعیتی را فراهم کند که تمامی اعضای کادرفنی بتوانند در نشست خبری شرکت کنند؛ چرا که بنده بیماری زمینه‌ای دارم. 

 

وی ادامه داد: ما به عنوان پرتماشاگرین تیم لیگ برتر، حاضر نیستیم که به خاطر برگزاری مسابقات با حضور هواداران، یک تعداد از طرفداران ما دچار مشکل شوند. تراکتور بیشترین آسیب را از نبود هواداران می‌بیند. 

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید