سولدو: بازیکنانم انگیزه زیادی دارند/ شرایط تراکتور با جذب نفرات جدید بهتر می‌شود

دبیر خبر

4 ماه پیش

سولدو: بازیکنانم انگیزه زیادی دارند/ شرایط تراکتور با جذب نفرات جدید بهتر می‌شود

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنانم انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس دارند و به دنبال کسب امتیاز از این بازی هستیم.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «زونیمیر سولدو» در نشست خبری قبل بازی با پرسپولیس، اظهار داشت: بر اساس جدول رده‌بندی، حریف فردای ما تیم مدعی است. ما در هفته‌های اخیر نتایج مطلوبی کسب نکرده‌ایم و تلاش می‌کنیم به شرایط بهتر برگردیم و در این راستا با تیم کار کرده‌ایم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و فردا به دنبال ارایه بازی خوب و کسب امتیاز هستیم تا از شرایط بد هفته‌های اخیر بیرون بیاییم.

 

وی در خصوص وضعیت مصدومیت «محمدرضا اخباری»، افزود: اخباری طی هفته گذشته با تیم تمرین کرده و شرایطش نسبتا بد نیست و با او صحبت خواهم کرد، اگر از نظر روحی و روانی آماده باشد، از او استفاده می‌کنم. اخباری به دلیل تجربه بالا حضورش مثمر ثمر است.

 

سولدو در خصوص مصدومیت سایر بازیکنانش، خاطرنشان کرد: یکی دو بازیکن ما آسیب جزئی دیده‌اند، ولی در کنار تیم حضور دارند و امیدوارم به بازی فردا برسند. 

 

سولدو بیان کرد: من زمانی که به تراکتور آمدم، به مدیریت باشگاه اعلام کردم که تراکتور فصل سختی خواهد داشت. تراکتور فصل آماده‌سازی را خوب شروع نکرده، تغییرات مربی و جدا شدن بازیکنان خوب باعث شده سازماندهی این تیم برهم بخورد. از من درخواست شده که با تلاش فراوان تیم را به ثبات برسانم؛ هر چند طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته‌ایم. معتقدم تراکتور باید در نیم فصل تقویت شود و مشکلاتی نظیر آسیب دیدن تعدادی از بازیکنان اصلی و فشردگی مسابقات هم گریبان تراکتور را گرفته است.

 

وی ادامه داد: قطعا به دنبال ارایه بازی خوب هستیم، یار دوازدهم پشت تراکتور هستند و آنان می‌خواهند خوب بازی کنیم. نتیجه را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم ولی برای کسب امتیاز بازی خواهیم کرد. 

 

سرمربی تراکتور در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل، اظهار داشت: اکنون زمانی هست که بازیکن خوب به سختی پیدا می‌شود. بازیکنان خوب ایرانی با تیم‌هایشان قرارداد دارند و بازیکنانی که بیرون مانده‌اند، دچار مشکلاتی نظیر مصدومیت شده‌اند. همین شرایط برای بازیکنان خارجی هم وجود دارد. من از روزی که آمده‌ام برای جذب نفرات جدید تلاش کرده‌ام که امیدوارم در فصل نقل و انتقالات این کار مهم انجام شود.

 

سولدو در پاسخ به این سوال که به نظرتان چند هفته بعد تراکتور به شرایط بهتر بازمی‌گردد؟ گفت: یکی از مشکلات ما، تغییرات زیاد بوده که باعث شده تیم ثبات نداشته باشد. من هیچ قولی نمی‌دهم، ساختن تیم کار یک شب نیست، انتظار ندارم تیم در فصل جاری مدعی شود. فصل سختی پیش‌رو داریم و با جذب نفرات جدید شرایط تا حدودی بهتر می‌شود. 

 

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید