سولدو: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به نفت بزنیم

دبیر خبر

5 ماه پیش

سولدو:  می‌توانستیم گل‌های بیشتری به نفت بزنیم

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم و می‌توانستیم نفت مسجد سلیمان را با اختلاف گل بیشتری شکست دهیم.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، زونیمیر سولدو در نشست خبری بعد بازی با نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: همانطور که قبلاً گفته‌ام، تمام بازی‌هایمان سخت خواهد بود. نفت مسجد سلیمان تیم دونده و با انگیزه‌ای بود. توانستیم در ۳۰ دقیقه ابتدایی، بازی را کنترل کرده و موقعیت‌های خوب گلزنی ایجاد کنیم.

 

سولدو افزود: می‌توانستیم در نیمه اول به گل‌های بیشتری برسیم و بازی را با شرایط بهتری ادامه دهیم. دقایق پایانی نیمه اول کمی افت کردیم. با صحبت‌های بین دو نیمه، بازی را در نیمه دوم بهتر پیگیری کردیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم.

 

وی توضیح داد: می‌دانستیم جنگ سختی در خط هافبک داریم. حریف در لحظاتی از بازی، بیشتر صاحب توپ بود. اما در مجموع موقعیت زیادی به حریف ندادیم و متاسفانه خودمان هم نتوانستیم از موقعیت‌های زیادی که داشتیم، استفاده کنیم.

 

سولدو در خصوص ممانعتش از انتقال یکی از بازیکنان مصدوم به بیرون از زمین در دقایق پایانی، خاطرنشان کرد: بازی با نتیجه یک بر صفر پیگیری می‌شد، دوست نداشتم یک نفر از مدافعان تیم در دقایق پایانی به بیرون برود، ریسک نکرده و اجازه خروج او از زمین را ندادم.

 

وی تاکید کرد: هدفمان رسیدن به گل بود که خوشبختانه موفق هم شدیم.

 

سرمربی تراکتور در خصوص عملکرد مهدی حقیقت، دروازه‌بان جوان تراکتور، گفت: او با اعتماد به نفس بالا، خوب کار کرد و من از عملکردش رضایت دارم. بازیکنان جوان خوبی در ادامه کار به تیم اضافه خواهند شد.

 

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید