روز پُر کار مدیرعامل باشگاه تراکتور؛ تاکید علیپور بر ارتقای کیفیت تصاویر تلویزیونی

مدیر وبسایت

1 سال پیش

روز پُر کار مدیرعامل باشگاه تراکتور؛ تاکید علیپور بر ارتقای کیفیت تصاویر تلویزیونی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، محمد علیپور از صبح امروز، روزِ پُرکاری را سپرده کرده و در جلسات مختلفی حاضر شده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ابتدا به دیدار فرماندار تبریز رفت و با "بهروز مهدوی" به گفت‌وگو درمورد مسائل مختلف پرداخت. در این جلسه، مسائل مختلف مربوط به آغاز رقابت‌های لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفت و فرماندار تبریز برای تیم تراکتور در این فصل پیش‌رو آرزوی موفقیت کرد.

محمد علیپور در ادامه با حضور در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی با مرتضی صفری دیدار کرد.

در دیدار هم اندیشی مدیرعامل باشگاه تراکتور با مدیرکل و معاونان صداوسیمای آذربایجان شرقی، محمد علیپور بار دیگر بر ارتقای کیفیت پخش دیدارهای خانگی این تیم تاکید کرد و دو طرف در این مورد به گفت‌وگو پرداختند.

بر اساس مصوبات این جلسه، مقرر شد که از این پس جلسات باشگاه تراکتور با صداوسیما به طور مستمر ادامه یابد و کارگروه مشترکی در این خصوص تشکیل شود.

همچنین مسئولان باشگاه تراکتور و صداوسیمای آذربایجان شرقی بر تعامل بیشتر دو طرف و تأمین خواسته هواداران فوتبال تاکید کردند.

پس از آن، مسئولان هیئت فوتبال آذربایجان شرقی در باشگاه تراکتور حاضر شدند و با محمد علیپور دیدار کردند.

در این جلسه، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دیدارهای خانگی تیم تراکتور انجام شد.

همچنین مسئولان بسیج ورزشکاران آذربایجان شرقی نیز امروز برای با حضور در باشگاه تراکتور به خاطر درگذشت والده محمد علیپور به وی تسلیت گفتند.

در این جلسات، مرتضی موسوی زنوز، معاون فرهنگی باشگاه و حسن آذرنیا، مدیر تیم فوتبال تراکتور نیز حضور داشتند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور به‌زودی طی گفت‌وگویی با هواداران به تشریح مصوبات این جلسات خواهد پرداخت.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید