خبرهای خوش مدیرعامل تراکتور برای هواداران

مدیر وبسایت

1 سال پیش

خبرهای خوش مدیرعامل تراکتور برای هواداران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، محمد علیپور با اعلام سه خبر خوش برای پرشورها، اظهار داشت: با توجه به درخواست‌های متعدد هواداران عزیز، اقداماتی برای تأسیس فروشگاه‌های انحصاری فروش کالاهای تراکتور انجام شده تا اجناس مختلف و اورجینال تیم به راحتی در اختیار هواداران قرار بگیرد. فراخوان شرايط پذيرش نمايندگی‌های فروش در سراسر ايران طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

وی با اعلام خبر ايجاد تسهيلات ويژه بیمه هواداری برای پرشورها، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته توانستیم مقدمات امضای تفاهنامه‌ای در جهت بیمه هواداری برای پرشورها فراهم سازیم تا در این طرح، تسهیلات ویژه بیمه‌ای در اختیار هواداران عزیز قرار بگیرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ادامه افزود: هواداران تراکتور در گرما و سرما همیشه یاور تیم‌شان بودند و حالا وظیفه باشگاه است که یک قدم برای حمایت از آنها بردارد. اطلاعات تکمیلی در این خصوص به زودی اعلام خواهد شد.

علیپور از افتتاح مدارس فوتبال تیم تراکتور در نقاط مختلف کشور خبر داد و عنوان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، شعبه آکادمی باشگاه تراکتور در شهرهای مختلف کشور به زودی راه اندازی می‌شود که اطلاعات مربوط در این مورد نیز متعاقباً اعلام می‌شود. این مدارس فوتبال در مرحله اول در آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار افتتاح می‌شوند و در مرحله دوم در سایر نقاط کشور کار خود را آغاز خواهد کرد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید