راه‌اندازی سیستم مکانیزه مدیریت باشگاه در تراکتور

دبیر خبر

1 ماه پیش

راه‌اندازی سیستم مکانیزه مدیریت باشگاه در تراکتور

 

سیستم الکترونیکی مکانیزه مدیریت باشگاه و آکادمی و مدرسه فوتبال در تراکتور راه‌اندازی شد.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، باتوجه به اهداف باشگاه در راستای ساماندهی و حرفه‌ای سازی فعالیت‌ تیم‌های بزرگسالان و آکادمی و لزوم استفاده از بالاترین استانداردهای روز مدیریت، باشگاه تراکتور نسبت به راه‌اندازی نرم افزار مدیریت باشگاه اقدام کرد.

 

این سیستم کلیه فعالیت‌های باشگاه و تیم‌های تحت پوشش را اعم از تیم‌های بزرگسالان، تیم‌های آکادمی و مدارس فوتبال به صورت مکانیزه مدیریت خواهد کرد و گام مهمی در راستای جمع‌آوری مستندات لازم برای دریافت حق رشد بازیکنان پایه در صورت ترانسفر شدن آنان است.

 

 سیستم راه‌اندازی شده خدماتی همچون ارزیابی دقیق عملکرد بازیکنان در تمامی رده‌های سنی، هوشمندسازی گزارشات و مستندات، رتبه‌بندی عملکرد بازیکنان، مانیتورینگ عملکرد فنی و جسمانی بازیکنان، مدیریت مصدومیت‌ها با ثبت کلیه اطلاعات پزشکی، نظارت دقیق مدیریت باشگاه بر عملکرد تیم‌های بزرگسالان و آکادمی و بازیکنان، ثبت آنالیز حرفه‌ای مسابقات، ثبت مسابقات رسمی و تدارکاتی تیم، مشاهده و چاپ لیست تیم‌ها برای حضور و غیاب و امکان اتصال نرم افزار باشگاه به سامانه‌های حرفه‌ای GPS و ... را برای باشگاه ارایه خواهد داد و یکی از مزایای آن، تسهیل روند دریافت اخذ مجوز حرفه‌ای است.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید