نظمی: تک تک بازیکنان‌مان ستاره هستند/ اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است

دبیر خبر

7 ماه پیش

نظمی: تک تک بازیکنان‌مان ستاره هستند/ اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: ما به آینده امیدواریم و تک تک بازیکنان‌مان ستاره هستند.

جمشید نظمی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار کرد: جا دارد پیش از هر صحبت دیگری، پرداخت بدهی‌های خارجی باشگاه در راستای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی که با تلاش و مساعدت مالک محترم انجام شد را تبریک بگویم.

وی با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور طی چند روز آتی باز می‌شود، توضیح داد: با بازشدن پنجره، قرارداد بازیکنان جذب شده را ثبت خواهیم کرد.

نظمی با اشاره به اردوی تیم در تهران، گفت: امروز از نزدیک تلاش، وفاق و زحمات کادرفنی و بازیکنان را شاهد بودیم. اردوی آماده‌سازی تیم برای فصل آتی، در فضای آرام و با نشاط در مجموعه ورزشی آزادی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه اتفاقات خوبی برای فصل آتی در حال رخ دادن است، خاطرنشان کرد: آقای فیروز کریمی به همراه سایر اعضای کادرفنی با تمام توان به دنبال رساندن تیم به انسجام هستند تا دغدغه هواداران نسبت به آینده تراکتور، رفع شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه ما برای فصل بعد امیدوار هستیم، گفت: شاید تصور می‌کنیم که ستاره نداریم؛ اما تمام بازیکنان ما ستاره هستند و نام‌ها و عناوین مهم نیست. بازیکنان خودشان را در طول جریان مسابقات ثابت خواهند کرد.

وی در پایان اظهاراتش تاکید کرد: به امید خدا، با کسب نتایج خوب، موجبات خوشحالی هواداران را فراهم خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید