نقل و انتقالات تراکتور برد – برد خواهد بود

مدیر وبسایت

2 سال پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، دکتر میر معصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال، اظهار کرد: ما برای عبور از بحران و ایجاد فضای آرام در تیم، آقای الهامی را به کادرفنی اضافه کردیم که خوشبختانه این مربی توانسته با برنامه‌های تاکتیکی، تراکتور را به روزهای خوب بازگرداند. 

وی با تشکر از حمایت هواداران در هفته‌های اخیر، بیان کرد: حمایت هواداران، نقش بسزایی در عبور تراکتور از شرایط بحرانی داشت. پرشورها در بازی اخیر مقابل پیکان سنگ تمام گذاشتند تا تراکتور در تهران احساس غربت نکند. هواداران ما زمان دریافت گل و از دست رفتن پنالتی، با شعار عیبی یوخ به تیم انرژی و انگیزه دادند که باعث شد تراکتور به بازی و کورس قهرمانی برگردد.

سهرابی در خصوص تداوم فعالیت ساکت الهامی، گفت: با توجه به مطالعات انجام شده در خصوص رزومه کاری آقای الهامی، ابتدای فصل این مربی را به عنوان دستیار ایرانی برای سرمربی خارجی تیم انتخاب کرده بودیم که پس از مدتی، همکاری این مربی با ما قطع شد. 

وی افزود: پس از رفتن سرمربی خارجی تیم، بار دیگر آقای الهامی به جمع کادر فنی بازگشت و نتایج خوبی هم کسب کرده است، فعالیتش به عنوان مسئول فنی تیم ادامه دارد. 

سهرابی با تأکید بر اینکه تصمیمی برای تغییر کادرفنی گرفته نشده است، گفت: آقای الهامی به نیازهای تراکتور به طور کامل اشرافیت دارد و در حال تدارک اردو هستیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت فورچونه، بیان کرد: فورچونه در اعتراض به عدم حضور در ترکیب تیم در تمرینات شرکت نکرده بود که ما با او در این خصوص صحبت کردیم و

تصمیم بر این شد که این بازیکن برای بهبود وضعیتش تمرینات اختصاصی را زیر نظر کادرفنی انجام دهد. این بازیکن در روزهای اخیر تبریز را ترک کرده و نامه تگاری‌ها با مدیر برنامه‌اش و مراجع مرتبط همچون فدراسیون فوتبال انجام شده است و با توجه به اینکه فورچونه طی دو روز گذشته خودش را به باشگاه معرفی نکرده، نامش از لیست تراکتور برای نیم فصل دوم خارج می‌شود.

وی راجع وضعیت سوگیتا نیز گفت: این بازیکن مصدوم است و با توجه به شرایط روحی و جسمی از ما مرخصی چند ماهه درخواست کرده بود تا با بهبود وضعیتش به تبریز بازگردد، با توجه به اینکه تنها چند ماه تا پایان فصل باقی مانده، ما با سوگیتا توافق کردیم که نامش را تا پایان فصل از لیست خارج کنیم و فصل بعد این بازیکن بار دیگر به جمع ما اضافه خواهد شد. همچنین بر اساس این توافق، سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را هم ندارد و هواداران از این حیث نگران نباشند.

سرپرست باشگاه تراکتور در خصوص گمانه‌زنی‌ها راجع جدایی چند بازیکن، توضیح داد: معتقدم تنها رقیب تراکتور حاشیه است، گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای صحت ندارد و هیچ گونه درخواستی از سوی میثم تیموری و سعید مهری برای جدایی نشده و این بازیکنان با ما قرارداد دارند.

 وی در خصوص وضعیت سید احمد موسوی، گفت: موسوی در تمرین تیم قبل از بازی با شهر خودرو به دلیل بی‌نظمی، توسط آقای الهامی اخراج شده و در اختیار باشگاه قرار دارد .این هفته جلسه کمیته انضباطی با حضور موسوی و آقای الهامی برگزار می‌شود.

سهرابی با بیان اینکه تراکتور سه جای خالی دارد، اظهار کرد: بازیکنان ما از نظر کیفیت در سطح خوبی قرار دارند و تغییرات نقل انتقالاتی ما برد – برد خواهد بود. فعالیت نقل و انتقالاتی تراکتور بر اساس لیستی که آقای الهامی اعلام کرده، آغاز شده است.

وی در پایان از تمامی عوامل باشگاه تشکر کرد و گفت: تشکر ویژه از آقای دکتر صفری مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی دارم که برای پخش زنده‌ی بازی تراکتور مقابل پیکان، زحمات فراوانی کشید.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید