کریمی: بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش داریم

دبیر خبر

6 ماه پیش

کریمی: بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش داریم

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برنامه‌ریزی لازم برای شکست صنعت نفت آبادان را داریم و بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش خواهیم داشت.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: باتوجه به مسائل هفته اول و نتایج دو تیم، دیدار امروز به شدت حائز اهمیت است. 

 

وی با بیان اینکه بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش خواهیم داشت، افزود: تهمیدات لازم برای این بازی اندیشیده شده تا دست پر از زمین خارج شویم. صنعت نفت تیم خوب و منسجمی است. ما هم تمرینات خوب پشت سر گذاشتیم تا نتیجه کامل بگیریم.

 

کریمی با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی تیم بلافاصله بعد بازی با گل گهر باز شد، خاطرنشان کرد: ارکان باشگاه در این خصوص زحمات زیادی کشیدند و تمامی بچه‌ها آمادگی حضور در مسابقه را دارند. 

 

وی در خصوص محرومان و مصدومان تراکتور برای این بازی، اظهار داشت: آقایان محمدی و واسعی مصدوم هستند و تلاش کادر پزشکی برای رساندن واسعی به این بازی شده است. 

 

سرمربی تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: صنعت نفت تیم خوبی است و می‌توانست هفته نخست بازنده نباشد؛ نفت سال‌هاست فوتبال خوب و مبتنی بر تکنیک فردی و مهارت جمعی ارائه می‌کند. ما روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده‌ایم و با شناخت کافی پا به میدان نبرد می‌گذاریم.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید