کریمی: با تمام قوا مقابل پیکان بازی می‌کنیم/ پیکان استراحت بیشتری نسبت به ما داشته است

دبیر خبر

6 ماه پیش

کریمی: با تمام قوا مقابل پیکان بازی می‌کنیم/ پیکان استراحت بیشتری نسبت به ما داشته است

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: ما با تمام قوا مقابل پیکان بازی می‌کنیم و امیدوارم بازی جذاب و تماشاگر پسندی باشد.

 

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی در نشست خبری قبل بازی با پیکان، اظهار داشت: باتوجه به لغو شدن بازی قبلی پیکان، تیم حریف با استراحت بیشتری نسبت به ما بازی خواهد کرد. شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده در همین بازی بیشتری که نسبت به حریف انجام دادیم، مصدوم شدند.

 

 

وی افزود: پیکان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوب و باکیفیتی در تمامی پست‌ها دارد. تنها مشکل آنان، کم تجربه بودن است.

 

کریمی خاطرنشان کرد: ما با تمام قوا به دیدار پیکان می‌رویم، امیدوارم بازی جذاب و تماشاگر پسندی باشد.

 

وی تاکید کرد: ما با همین بازیکنان، تیمی می‌سازیم که همه از فوتبال آن لذت ببرند. بازیکن‌های خوبی گرفته‌ایم، شاید بازیکنان جذب شده از نظر نام‌ و نشان در حد بازیکنان قبلی نباشند، ولی بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه بدن‌ گلر ما در بازی با استقلال زمین نخورد، توضیح داد: ما در بازی فردا نیز بی‌گدار به آب نخواهیم زد. حمله می‌کنیم ولی به صورت منطقی. نفرات خط دفاعی تیم‌مان هم طی بازی‌های گذشته مشخص شده و تغییری نخواهد کرد. سعی ما برای اضافه کردن هادی محمدی به جمع خط دفاعی تیم در هفته‌های بعدی است.

 

کریمی ادامه داد: شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده را برای بازی با پیکان در اختیار نداریم، یکی دو بازیکن هم مصدومیت جزئی دارند.

 

گفتنی است بازی تراکتور و پیکان از هفته چهارم مسابقات لیگ برتر، فردا (جمعه ۱۴ آبان) از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اختصاصی تراکتور «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» برگزار می‌شود. 

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید