کریمی: می‌توانستیم در نیمه دوم اختلاف را کم کنیم

دبیر خبر

7 ماه پیش

کریمی: می‌توانستیم در نیمه دوم اختلاف را کم کنیم

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کردیم و می‌توانستیم اختلاف را کم کنیم.

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی با گل گهر سیرجان، اظهار داشت: پیش از آغاز بازی هم گفتم که هفته اول غیرقابل پیش‌بینی است. متاسفانه در لحظات پایانی آخرین تمرین، آقای هادی محمدی دفاع وسط‌مان را از دست دادیم.

 

وی ادامه داد: استفاده از هافبک وسط در پست دفاع وسط نیز کارایی چندانی نداشت. ما در مجموع جا‌به‌جایی زیادی در ترکیب‌مان داشتیم.

 

کریمی توضیح داد: می‌خواستیم بازی را به نیمه دوم بکشانیم و برنامه‌ها را اجرا کنیم. اما به دلیل جوانی بازیکنان به‌ویژه مدافعان وسط که برای نخستین بار بازی کردند، چنین شرایط بدی در نیمه اول به وجود آمد.

 

وی ادامه داد: ما مجبور شدیم علی باستانی ۱۷ ساله را وارد زمین کنیم که به نظرم بد کار نکرد؛ اما در کل گل گهر در نیمه اول برتری داشت و دلیلی ندارد نبود بازیکنان را عاملی بر عدم توانمندی حریف بدانیم.

 

سرمربی تراکتور با بیان اینکه ما در نیمه دوم خوب کار کردیم، گفت: اگر دقت و شانس داشتیم، می‌توانستیم اختلاف را کم کنیم. امیدوارم با رسیدن بازیکنان‌مان به ویژه مدافعان وسط، بهتر نتیجه بگیریم.

 

وی خاطرنشان کرد: هیچ زمانی برای کار کردن روی بازیکنان جدید خط دفاعی نداشتیم و متاسفانه بازی خارج از خانه بود و مجبور بودیم بلافاصله بعد از تمرین به سیرجان سفر کنیم. به تیم حریف تبریک می‌گویم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید