خطیبی: به بازیکنانم ایمان دارم؛ جای هواداران پرشور تراکتور در آسیا خالی است

دبیر خبر

1 سال پیش

خطیبی: به بازیکنانم ایمان دارم؛ جای هواداران پرشور تراکتور در آسیا خالی است

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پاختاکور، اظهار داشت: ما در حالی وارد مسابقات شدیم که می‌دانستیم بازی‌های سختی در پیش خواهیم داشت، چون بازی‌ها سه روز یک بار برگزار خواهد شد، اما این سختی را هم ما و هم بازیکنان‌مان درک کرده‌اند. قدم به قدم جلو می‌رویم. من به بازیکنانم ایمان دارم و آنها در شرایط خوبی هستند. ان‌شاءالله یک بازی خوب در شأن پرهوادارترین تیم آسیا انجام بدهیم. 

وی افزود: از طرف خودم، کادر فنی و بازیکنان این قول را می‌دهم که با تمام وجود تلاش کنیم و در دیدار فردا با تمام وجود بجنگیم. تراکتور پرهوادارترین تیم آسیاست و با توجه به نبود هوادار در ورزشگاه‌ها، تراکتور بیشتر از همه تیم‌ها متضرر می‌شود. جای هواداران ما در ورزشگاه‌ها خالی است، اما از باشگاه شارجه بابت میزبانی خوب‌شان تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم تراکتور با اشاره به کیفیت مسابقات لیگ برتر ایران، خاطرنشان کرد: لیگ ایران قوی‌تر از لیگ دیگر کشورها است. الان فکرمان مسابقات آسیایی و بازی فردا است اما همانطور که گفتم لیگ ایران سخت‌تر از لیگ کشورهای دیگر است. ایراداتی هم وجود دارد اما کیفیت لیگ ایران بالاست.

وی درمورد حضورش در تیم الشارجه امارات به عنوان بازیکن، گفت: خاطرات و دوستان خیلی خوبی از آن زمان دارم. با مالک و بازیکنان قدیمی در ارتباط هستم. بازیکنانی هم که آن موقع در این تیم بازی می‌کردند خیلی با شخصیت بودند. خیلی خوشحالم که به این شهر آمدم و امیدوارم خاطرات خوبم تکرار شود و این مسابقات را هم با خاطره خوب ترک کنم.

خطیبی در پایان گفت: فردا یک بازی خوب از تراکتور خواهید دید و امیدوارم روز، روز تراکتور باشد.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید