تراکتور قدرتمندتر از نمایش‌های اخیرش است

دبیر خبر

1 سال پیش

تراکتور قدرتمندتر از نمایش‌های اخیرش است

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به بررسی دیدار امروز (جمعه) شاگردان رسول خطیبی در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

سایت AFC در این گزارش نوشته است: تراکتور باید تساوی‌های خود را به برد بدل کند. زمانی که محمد عباس زاده مقابل پاختاکور در هفته اول دو گل به ثبت رساند این گونه می‌آمد که تراکتور اولین پیروزی خود را در بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا پس از سال 2016 به ثبت می‌رساند ولی این اتفاق رخ نداد و ازبک‌ها 3 بار در 13 دقیقه گل زدند و بازگشتی خوب داشتند.

البته تراکتور به بازی بازگشت و توانست یک گل بزند و بازی به تساوی کشیده شود. از آن زمان تراکتور در هر 2 مسابقه خود مقابل شارجه و نیروی هوایی دیگر گل نزد و نتوانست مثل بازی اول کار کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از قرار داشتن تراکتور در رده دوم نوشت و مدعی شد که این تیم می‌تواند در لیگ برتر فوتبال ایران نیز به نائب قهرمان تبدیل شود.

‏AFC نوشت: تراکتور در رده دوم گروه B قرار دارد و باید امتیازهای بیشتری کسب کند. آنها یک بار دیگر مقابل نیروی هوایی بازی می‌کنند و باید بتوانند تساوی را به پیروزی تبدیل کنند. آنها به نظر قوی‌تر از دو بازی آخرشان می‌رسند و قدرتمندتر به نظر می‌آیند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید