خطیبی: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

دبیر خبر

1 سال پیش

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رسول خطیبی پس از پیروزی مقابل الشارجه، اظهار داشت: در ابتدا این پیروزی را به هواداران‌ واقعی‌مان تبریک می‌گویم. امشب شاهد یک بازی خوب، تاکتیکی، جسورانه و پر تلاش از سوی هر دو تیم بودیم.

وی افزود: تیم شارجه با تمام توان و بازیکنان اصلی خود به میدان آمد، بازیکنانم واقعا سنگ تمام گذاشتند. ما ارتباط خط هافبک و خط حمله حریف را قطع کرده و مخصوصا به بازیکنی به نام کایو موقعیت ندادیم تا حریف رو به بازی مستقیم بیاورد. مشاهده کردید در توپ های دوم و سوم برنده شدیم و نتیجه بازی هم به نفع ما شد. به بازیکنانم گفته بودم که باید زودتر گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تیم ما به لحاظ بدنی خوب بود که باید از تمام نفرات کادرفنی به خصوص بدنساز تیم و آنالیزور تشکر کنم.

خطیبی ادامه داد: سعی کردیم در هر بازی به دو سه بازیکن استراحت بدهیم که برای بازی بعدی با تمام قوا بازی کنند. در این مورد هم خیلی موفق بودیم و در نیمه دوم بازی‌ها ما ۷ امتیاز گرفتیم و این نشان می‌دهد کارمان را از نظر بدنی و تقسیم بندی نیرو درست انجام دادیم. صحبت دیگری نداریم، ما به ایران بر می‌گردیم و به صورت مفصل با هواداران واقعی صحبت خواهم کرد.

خطیبی یادآور شد: از باشگاه شارجه به خاطر میزبانی خیلی خوب تشکر می‌کنم. شرایط برای بازیکنان سخت بود و ۱۹ روز فقط در اتاق، هتل، محل تمرین و بازی بودند و برای اولین بار چنین تورنمنتی در تاریخ برگزار شد، جا دارد که از مالک محترم باشگاه تراکتور و همچنین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل و تمامی عوامل باشگاه تشکر می‌کنم که حمایت کردند و  از حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه معزز تبریز، استاندار محترم و مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و همچنین از دکتر شهین‌باهر، شهردار تبریز، که طی تماسی که شب گذشته داشتند پیگیر وضعیت تیم بودند و  قول پاداش دادند، تشکر می‌کنم.

سرمربی تراکتور تاکید کرد: افتخار می‌کنم در این تیم هستم، یکدلی و صفا و صمیمیتی که در تیم به وجود آمده به جرا ت می‌گویم در هیچ تیمی در ایران وجود ندارد.تنها کاری که می‌توانم انجام دهم، تشکر از آنهاست. به افتخار این بازیکنان با غیرت و با شرف تراکتور بلند می‌شوم و دست می‌زنم.
وی همچنین خاطرنشان کرد: ما در این مسابقات تا جایی که توانستیم از بازیکنان به نحوی استفاده کردیم که استراحت کنند. در سه چهار پست، سه چهار بازیکن در هر شش مسابقه بدون اشتباه بازی کردند و از آنها تشکر می‌کنم که خیلی کمک کردند. نمی‌توانستیم بیشتر از این در ترکیب تغییر دهیم و در خط دفاعی زوج سازی خوبی شکل گرفته بود. فکر می‌کنم تنها تیم هستیم که در این مسابقات شکست نخوردیم و امیدوارم فردا در ایران مزد زحمات این بازیکنان را خدا بدهد و فردا شب جشن صعود بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره تمجیدهای صورت گرفته از دروازه‌بان تیمش گفت: ما در این تورنمنت تمام بازیکنان‌مان بهترین بودند و تلاش کردند. در شکل دفاعی نمونه بودیم و اخباری هم یکی از بهترین‌ها بود که دروازه‌بانی خوبی داشت. خط دفاعی هم خیلی با عملکردش به او کمک کرد. همه تیم بهترین بودند و اخباری هم خوب کار کرد و یکی از بهترین‌ها بود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید