پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی صعود تیم تراکتور به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

دبیر خبر

1 سال پیش

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پی صعود تیم تراکتور به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به مناسبت صعود تیم فوتبال تراکتور به مرحله بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پیامی را صادر کرد.

در متن پیام ایوب بهتاج آمده است:

«صعود به مرحله حذفی شایسته تیم بزرگ تراکتور و هواداران پرشور آن بود و بنده به عنوان عضو کوچک جامعه ورزش و جوانان استان پیروزی دل نشین برابر الشارجه امارات و در ادامه، صعود این تیم به مرحله بعدی را به جامعه ورزش و هواداران عزیزمان که در این مدت از تیم خودشان حمایت کردند و دعای خیرشان همراه تیم بود، تبریک می‌گویم.

جامعه ورزش، فوتبال‌دوستان و مردم عزیز  استان آذربایجان شرقی تراکتور تیم پرافتخار استان به‌عنوان نماینده کشورمان در مرحله  حذفی لیگ قهرمانان آسیا نیز با قلب خود تیم محبوب تراکتور را همراهی خواهیم کرد تا با تلاش وافر و سعی باشکوه اعضای تیم تراکتور از مرحله حذفی این رقابت‌ها به مرحله بعدی راه پیدا کند و موفقیت بزرگتری به‌ ارمغان آید.

اینجانب همچنین لازم می‌دانم از زحمات کادرفنی  تراکتور و البته بازیکنان سختکوش این تیم که با وجود خستگی زیاد، با تمام وجود در مقابل الشارجه امارات بازی کردند، تشکر ویژه داشته باشم و ان‌شاءالله این روند موفقیت آمیز ادامه خواهد داشت.

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی»

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید