پیام تبریک مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در پی صعود تراکتور

دبیر خبر

1 سال پیش

پیام تبریک مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در پی صعود تراکتور

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «سجاد سیاح» مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه طی پیامی صعود تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

«به نام خالق بی‌همتا؛
خرسندیم که عملکرد غرورآفرین تیم تراکتور در مسابقات آسیایی که حاصل تلاش‌های بی‌وقفه بازیکنان، کادر فنی و عوامل باشگاه بود، دل هواداران میلیونی‌مان را شاد کرد.

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های تک تک اعضای تیم و همچنین هواداران عزیزمان که با حمایت‌های بی‌نظیر خود راه صعود را برای تراکتور هموار کردند، سپاسگزاری می‌نماییم.

 باید تشکر و قدردانی ویژه‌ای از امام جمعه محبوب تبریز، استاندار محترم آذربایجان شرقی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و شهردارتبریز و سایر مسئولان داشته باشیم که در طول مسابقات پیگیر وضعیت تیم بودند و از نماینده کشورمان حمایت ویژه‌ای کردند. همچنین از پیام تبریک مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز سپاسگزارم که همچون گذشته برادرانه در کنار ما بودند.

صعود از مرحله گروهی، نخستین هدف تیمِ رسول خطیبی بوده و وی برنامه‌های زیادی برای تیم تراکتور دارد. ان‌شاءالله با تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی و همچنین حمایت‌های هواداران، تراکتور با قدرتی بیش از پیش به مسیر خود ادامه خواهد داد.

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره»

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید