پیام تبریک باشگاه تراکتور به مناسبت روز خبرنگار

دبیر خبر

9 ماه پیش

پیام تبریک باشگاه تراکتور به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، در متن این پیام آمده است:

نون والقلم و ما یسطرون

 

فرارسیدن 17 مرداد، فرصتی است برای تقدیر و قدردانی از خبرنگاران و عکاسانی که در طول سالیان متمادی در سرما و گرما، در برد و باخت و غم و شادی پای کار بودند و با تمام توان زحمت می‌کشند.

 

به راستی که رسالت این قشر، تحقق راستی و صداقت در جامعه است؛ همان‌گونه که پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند: "حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری، نهراس" خوشا به‌حال آنانی که در این عرصه توفیق یارشان است و خدا و مردم از کارشان راضی‌اند؛ اینک مائیم و سوگند پروردگار به قلم، مائیم و شهادت شهدای قلم، و مائیم و امانت‌داری در قبال جامعه و مردم.

 

در این میان، رسانه‌های ورزشی به عنوان رکن اصلی این عرصه، نقشی اساسی در تعالی و بالندگی ورزش کشور ایفا می‌کنند و اصحاب محترم و زحمت‌کش رسانه به عنوان چشم بینا و زبان گویای طرفداران و مردم جامعه به حساب می‌آیند. 

 

باشگاه تراکتور در تمامی این سال‌ها همواره ضمن ادای احترام به خبرنگاران و عکاسان، در پی قدردانی از زحمات آنان بوده و نقش تلاش‌های بدون چشم داشت این قشر را یکی از عمده دلایل موفقیت خود قلمداد کرده است. در روزهایی که جولان ویروس منحوس کرونا، تمامی رویدادهای کشور در همه حوزه‌ها را  تحت الشعاع قرار داده، دست تک‌تک خبرنگاران، گزارشگران، تصویربرداران و گوینده‌ها را می‌فشاریم و برای‌شان آرزوی سلامتی داریم. 

 

بر خود وظیفه می‌دانیم بار دیگر روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و به ویژه فعالان این قشر در حوزه ورزش و تیم تراکتور تبریک گفته و ابراز امیدواری نماییم تا در فرصتی مناسب و همزمان با جشن پایان کرونا، از زحمات آنها تقدیر و قدردانی مناسب به عمل بیاوریم. 

 

باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید