تراکتور و آغازی که به آینده امیدارمان کرد

دبیر خبر

1 سال پیش

تراکتور و آغازی که به آینده امیدارمان کرد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، شاگردان خطیبی امروز کار خود را در کارزار لیگ قهرمانان آسیا آغاز کردند؛ آغازی که به آینده امیدوارمان کرد و شانس صعودمان را افزایش داد.

شاید اگر پاختاکور را حریف اصلی‌مان برای صعود از گروه قلمداد کنیم، اغراق نکرده‌ایم. تیمی که از حضور ۱۰، ۱۱ بازیکن ملی‌پوش در ترکیب خود بهره می‌برد، امروز مقابل نماینده شایسته ایران هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

در شرایطی که کرونا هواداران‌مان را از حضور در ورزشگاه محروم کرده و تیم‌مان را به دیار غربت فرستاده، تراکتور بار دیگر حس غرور را در قلب‌های پرشورهای دیار آذربایجان برانگیخت.

شاگردان رسول خطیبی امروز همه کار کردند؛ آنالیز فوق‌العاده کادر فنی از رقیب قدرتمند، انگیزه بالای بازیکنان و یکدلی تیم و هواداران؛ پاختاکور را در گرمای شارجه زمین‌گیر کرد.

پاختاکور در حالی مقابل تراکتور به تساوی دست یافت که بر روی کاغذ تیم میزبان بود. به بیانی دیگر تراکتور در خارج از خانه، پاختاکور را متوقف کرد و بر فرض اگر دیدار برگشت هم بازی تساوی (یک - یک یا دو-دو) هم رقم بخورد، شاگردان خطیبی در تقابل رو در رو برابر نماینده ازبکستان، به برتری دست یافته‌اند.

در هر صورت، تراکتوری‌ها شروع بسیار خوبی را در لیگ قهرمانان آسیا ثبت کردند و اگر کمی خوش‌شانس بودند، می‌توانستند سه امتیاز این دیدار را هم کسب کنند.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید