نظمی: تحت تاثیر جوسازی ها قرار نمی‌گیریم؛ سالار تراکتور فقط هواداران هستند

دبیر خبر

8 ماه پیش

نظمی: تحت تاثیر جوسازی ها قرار نمی‌گیریم؛ سالار تراکتور فقط هواداران هستند

 

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، جمشید نظمی با اشاره به امضای قرارداد با عبدالله ناصری اظهار داشت: بنا به برنامه‌ریزی قبلی، مذاکره نهایی و عقد قرارداد با بازیکنان مدنظر کادرفنی را در دستور کار داریم و فردا نیز با یک بازیکن جدید قرارداد امضا خواهیم کرد.

 

نظمی در ادامه افزود: علاوه بر این طی روزهای آینده با چهار بازیکن دیگر که در لیست ارایه شده از سوی سرمربی تیم قرار دارند، مذاکرات نهایی را انجام داده و به جمع‌مان ملحق می‌شوند.

 

وی درخصوص آخرین وضعیت اکبر ایمانی نیز بیان داشت: این بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و باید به این امر پایبند باشد و غیر از این هیچ تصمیمی در رابطه با ایشان اتخاذ نشده است.

 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه تمامی بازیکنان به قرارداد خود پایبند هستند، خاطر نشان کرد: همان‌طور که بازیکنانی نظیر اخباری و نریمان جهان و ... طبق اصول حرفه‌ای به قرارداد خود متعهد هستند، همه باید در این راستا حرکت کنند.

 

وی همچنین از رفع سو تفاهمات پیش آمده در رابطه با محمد عباس‌زاده اظهار داشت: خوشبختانه مسایل موجود حل شده و ایشان بزودی در تمرینات تیم شرکت خواهد کرد.

 

جمشید نظمی، مقابله با بازیکن و مربی سالاری را اصل اساسی در باشگاه تراکتور عنوان کرد و گفت: همانطور که پیش از این نیز تاکید شده «تراکتور » فقط یک سالار دارد آن هم هواداران هستند و غیر از این هیچ کس نمی‌تواند خود را بالاتر از باشگاه ببیند و ما هم به هیچ عنوان تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار نمی‌گیریم و مجدانه پیگیر حفظ منافع باشگاه هستیم .

 

مدیرعامل باشگاه تراکتور درخصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات نیز تاکید کرد: طبق آخرین مذاکرات مقرر گردیده که وکیل آقای استوکس طی روزهای آتی در ترکیه حضور یابد تا ضمن پرداخت مبلغ مورد نظر، رسید دریافت و همچنین صورتجلسه تسویه حساب با ایشان را به فیفا ارسال کنیم تا نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه اقدام شود.

 

نظمی در پایان اظهاراتش عنوان کرد: از هواداران عاجزانه تقاضا داریم که در این راستا پشت باشگاه باشند تا منافع باشگاه زیر سایه نام افراد پایمال نشود.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید