خطیبی: از عملکرد بازیکنان راضی هستیم؛ تیم کاملی نداشتیم

دبیر خبر

11 ماه پیش

خطیبی: از عملکرد بازیکنان راضی هستیم؛ تیم کاملی نداشتیم

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، حسین خطیبی پس از دیدار مقابل النصر عربستان، ضمن تشکر از عوامل اجرایی مسابقات، اظهار داشت: با تیمی جوان به قطر آمدیم و ۶، ۷ بازیکن‌مان برای نخستین بار در در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند. به خاطر مشکلاتی که داشتیم، برخی بازیکنان را از تیم امید به تیم اصلی آوردیم.

وی افزود: بچه‌های‌مان بازی خوب و جانداری ارائه دادند و به جز یکی دو مورد، موقعیت دیگری به النصر ندادیم. النصر با آمادگی کامل به این مسابقه آمده بود، ولی لیگ ما شروع نشده است. ما نه بدنسازی داشتیم و نه تیم‌مان کامل بود. تیم کاملی نداشتیم و شرایط بدنی‌مان هم نسبت به حریف خوب نبود.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: با تمامی این تفاسیر، از بچه‌ها راضی هستیم. مقابل تیمی که بازیکنان گرانقیمت و با کیفیتی داشت، با تمام توان بازی کردیم. به غیر از یکی دو اشتباه ما بازی قابل قبولی انجام دادیم و از بازیکنان‌مان راضی هستیم. بازیکنان کمی داشتیم و به بازیکنان 17 و 18 ساله میدان دادیم.

خطیبی با تاکید بر اینکه می‌توانیم از تجربه این دیدار استفاده کنیم، یادآور شد: تجربه خوبی از دیدار مقابل النصر کسب کردیم و می‌توانیم در آینده نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. باید بازیکنانی به جمع ما اضافه شوند تا در لیگ ایران بهتر ظاهر شویم.

وی عنوان کرد: ۱۰ بازیکنی که در مرحله گروهی برای ما بازی کرده‌اند در این مسابقه حضور نداشتند. اشکان دژاگه، شجاعی، میلاد فخرالدینی، خانزاده، بابایی و عباس‌زاده؛ از جمله بازیکنانی بودند که یا از جمع ما جدا شده‌اند یا محروم و مصدوم بودند. این حرف‌ها بهانه نبود و ما به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نتوانستیم بازیکن بگیریم. امروز 16 بازیکن داشتیم که دو نفر آنها دروازه‌بان بودند. با 14 بازیکن به قطر آمدیم ولی ما از بازی بازیکنان راضی هستیم، چون آنها فوق‌العاده بازی کردند.

مربی تیم تراکتور تصریح کرد: النصر تیم خوب و قابل احترامی است که به بازیکنان و کادر فنی آنها تبریک می‌گویم. برخی از بازیکنان‌مان هم برای اولین بار در آسیا بازی می‌کردند و اشتباهاتی داشتند.

خطیبی عنوان کرد: باید برای آینده‌مان برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت‌مان را برطرف کنیم و ان‌‌شاءالله بتوانیم مشکلات‌مان را در آینده حل کنیم.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید