خطیبی: تراکتور فردا برای شادی دل میلیون‌ها هوادار پرشور می‌جنگد

دبیر خبر

1 سال پیش

خطیبی: تراکتور فردا برای شادی دل میلیون‌ها هوادار پرشور می‌جنگد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی مقابل الشارجه امارات، ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم نادر دست‌نشان، اظهار داشت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. الشارجه مربی خوبی دارد و از امتیاز میزبانی نیز  بهره می‌برد. با برنامه ریزی که کردیم، تلاش می‌کنیم از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم.

وی افزود: مطمئن باشید که همانند دیدار گذشته، مقابل الشارجه هم یک بازی زیبا از تراکتور خواهید دید. گروه ما سخت‌ترین گروه مسابقات است که در آن همه تیم‌ها شانس صعود دارند و هر تیمی که اشتباه کمتری مرتکب شود، از گروه صعود خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور به تمجید از بازیکنان این تیم پرداخت و گفت: همه بازیکنان ما، بازیکنان بزرگی هستند و در تمرینات هم خیلی خوب کار می‌کنند. ما سعی می‌کنیم ترکیب تیم‌مان را نسبت به شرایط روحی و روانی بازیکنان و همچنین تیم حریف بچینیم.

خطیبی در پاسخ به این سوال که «شما سابقه بازی در الشارجه را دارید؛ نظرتان درمورد این تیم چیست؟»، عنوان کرد: در آن مقطع ما با تیم الشارجه عملکرد خوبی در لیگ برتر داشتیم و نام کاپیتان‌مان هم «عبدالعزیز» بود که یکی از بهترین بازیکنان به حساب می‌آمد. او رهبری خیلی خوبی داشت و مورد احترام همه قرار می‌گرفت. او حالا سرمربی تیم الشارجه است.

وی در پایان عنوان کرد: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می‌کنند، چون می‌دانند لوگویی که بر روی پیراهن آنها نقش بسته، در قلب مردم آذربایجان بوده و از چه اهمیت و ارزشی برای آنها برخوردار است. بازیکنانم فردا با تمام وجود برای خوشحالی هواداران خواهند جنگید.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید