دیدارهای تراکتور را از شبکه‌های سراسری پخش کنید

مدیر وبسایت

1 سال پیش

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، بنا بر درخواست‌های متعدد هواداران، محمد علیپور با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما، خواستار پخش دیدارهای تیم تراکتور از شبکه‌های سراسری شد.

در متن این نامه آمده است:

"برادر گرامی، جناب آقای عسگری

رئیس محترم سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران

احتراماً، همانگونه استحضار دارید تیم تراکتور همواره یکی از پرطرفدارترین تیم‌های کشور بوده و دایره هواداران این تیم سال‌هاست از مرزهای استان‌های شمال غرب کشور گسترده‌تر شده و به اقصی نقاط کشور رسیده است.

در شرایطی که به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دیدارهای لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، رسانه ملی نقش انکار ناپذیری در جهت تأمین نیازهای مردم دارد.

طی سال‌های گذشته، هواداران تراکتور حماسه‌های مختلفی را در ورزشگاه‌ها خلق کردند و بارها با حضور پرتعداد خود در دیدارهای خانگی و خارج از خانه این تیم، توجه رسانه‌های بین‌المللی را نیز جلب کرده است.

در این راستا، هواداران میلیونی تیم تراکتور در روزهای کرونایی که قادر به حضور در ورزشگاه‌ها نیستند، و همچنین نظر به انتخاب تیم تراکتور به عنوان پرهوادارترین تیم ایران توسط کاربران وبسایت AFC، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در دیدارهای این تیم پرهوادار از شبکه‌های سراسری صداوسیما پخش گردد.

پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگزارم.

محمد علیپور

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور"

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید