شاهکار مسعود

دبیر خبر

2 سال پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مسعود شجاعی در این بازی با جنگندگی و فوتبال چشم‌نوازش همچون یک لیدر تیمش را به خوبی هدایت می‌کرد. او با پاس عمقی فوق العاده گل نخست تیمش را پایه گذاری کرد و در ادامه با پرواز بلند بالاتر از مدافعان حریف با ضربه سر گل دوم تیمش را هم به ثمر رساند.

درخشش شجاعی در دقایق پایانی بازی هم ادامه داشت، این بازیکن با حرکات تکنیکی‌اش به قلب خط دفاعی پیکان زد و برای مدافعان حریف چاره‌ای جز خطا کردن باقی نگذاشت؛ البته این ضربه پنالتی به گل تبدیل نشد.

شجاعی در دقایق پایانی بازی گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا با دو گل، یک پاس گل و گرفتن یک پنالتی روز رویایی برای پرشورها خلق کند. کاپیتان تیم ملی و تراکتور با کیفیت بالایش به ارتقای سطح لیگ برتر ایران کمک زیادی می‌کند.

در این بین نباید از نقش پرشورها هم غفلت کنیم٬ هواداران تراکتور ۹۰ دقیقه با شور و حال وصف نشدنی تیمشان را تشویق کردند. 

هواداران تراکتور بعد از هر گل پیکان، با شعار «عیبی یوخ» روحیه را به اردوی شاگردان الهامی بازگرداندند؛ حتی پس از پنالتی که دژاگه با بدشانسی از دست داد٬ یک صدا این بازیکن با تجربه را تشویق کردند.

با قاطعیت می‌توان گفت که پرشورها ضامن پیروزی و موفقیت تراکتور هستند و حمایتشان در ادامه فصل، می‌تواند زمینه ساز قهرمانی تراکتور باشد.

 

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید