مظاهری رتبه دوم کلین شیت لیگ برتر

مدیر وبسایت

2 سال پیش

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، تراکتوری‌ها در دفاع از دروازه، «تیم بودن» را معنا می‌کنند، اینجا مهاجمان، اولین مدافعان برای دفاع از قفس توری هستند، سپس نوبت به بازیکنان خط هافبک، مدافعان و در آخر هم به دروازه‌بان می‌رسد تا به عنوان آخرین سرباز لشگر 11 نفره از دروازه تیمش دفاع کند. 

درخشش مظاهری در نیم فصل نخست لیگ برتر خیال پرشورها را از دروازه تیمشان قرص کرده است. این دروازه‌بان در هفت بازی ابتدایی لیگ موفق به ثبت کلین شیت شد و در ادامه چندین هفته متوالی بدشانسی گریبان تراکتور و مظاهری را گرفت تا اینکه این بازیکن در بازی‌های اخیر بار دیگر موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده و به نظر می‌رسد به فرم ایده‌آل بازگشته است.

البته نباید فراموش کنیم که سایر بازیکنان تراکتور نیز در ثبت 10 کلین شیت برای رشید مظاهری، نقش مهمی ایفا کرده‌اند که نشانگر عملکرد خوب بازیکنان تراکتور به ویژه مدافعان این تیم در کارهای دفاعی است.

بر اساس آمار و ارقام منتشر شده، پیام نیازمند با 11 کلین شیت در 15 بازی در رتبه نخست و رشید مظاهری با 10 کلین در 14 بازی رتبه دوم را در اختیار دارد و در صورتی که دروازه بان تراکتور مقابل شهر خودرو هم گلی دریافت نکند، به صورت مشترک با نیازمند در جایگاه نخست آمار کلین شیت‌های لیگ برتر قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

حامیان تراکتور

تراکتور را دنبال کنید